Počasie Hardy dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Hardy na 10 dní.
Pondelok 4. máj
22 / 10°C
| 0.0 mm | 7 km/h |
|
|
Predpoveď počasia Hardy, Arkansas, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 04.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| jasno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h západojuhozápadný |
1015 hPa | 70 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
14:00
| jasno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h západný |
1014 hPa | 80 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
20:00
| jasno | 22 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h juhozápadný |
1013 hPa | 43 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Hardy, Arkansas, USA - informácie
Štát: Arkansas, USAGPS súradnice: 36,3159; -91,4826
Časová zóna: America / Chicago
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Počet obyvateľov: 759
Nadmorská výška: 117 m
Administratívna časť:
- Arkansas, Little Rock
- Sharp County, Ash Flat
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Hardy, Arkansas, USA. Predpoveď počasia Hardy.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Hardy dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Hardy
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
4. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:09 | 19:56 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:02 | 13:47 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:40 | 20:25 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:08 | 20:58 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:32 | 21:33 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 03.05.2026 22:17 | 04.05.2026 07:38 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |