Počasie Hot Springs National Park dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Hot Springs National Park na 10 dní.
Pondelok 27. apríl
29 / 19°C
| 1.8 mm | 22 km/h |
| 22 °C | 25 °C | 09:00 | |
| 26 °C | 29 °C | 12:00 | |
| 28 °C | 31 °C | 15:00 | |
| 25 °C | 29 °C | 21:00 |
východ slnka 06:26
západ slnka 19:54
PO HODINÁCH
západ slnka 19:54
|
|
Predpoveď počasia Hot Springs National Park, Arkansas, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
07:00
| dažďové prehánky | 22 °C 25 °C |
0,3 mm | 3.4 m/s12 km/h juhojuhovýchodný |
1007 hPa | 88 % | 19 °C | 57 % | 0% | 57% | 19% | 0% | |
| 01:00
08:00
| slabé dažďové prehánky |
21 °C 24 °C |
0,1 mm | 5.4 m/s19 km/h východný |
1008 hPa | 94 % | 20 °C | 35 % | 0% | 33% | 14% | 0% | |
| 02:00
09:00
| zamračené | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 5.4 m/s19 km/h východný |
1008 hPa | 98 % | 18 °C | 99 % | 0% | 99% | 21% | 0% | |
| 03:00
10:00
| zamračené | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h juhovýchodný |
1008 hPa | 98 % | 18 °C | 100 % | 0% | 100% | 2% | 0% | |
| 04:00
11:00
| zamračené | 20 °C 23 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h juhovýchodný |
1008 hPa | 98 % | 19 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 05:00
12:00
| zamračené | 21 °C 24 °C |
0,0 mm | 5.7 m/s21 km/h juhojuhovýchodný |
1007 hPa | 96 % | 20 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 06:00
13:00
| zamračené | 21 °C 24 °C |
0,0 mm | 6.0 m/s22 km/h južný |
1007 hPa | 95 % | 20 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 07:00
14:00
| zamračené | 21 °C 23 °C |
0,0 mm | 6.3 m/s23 km/h južný |
1007 hPa | 94 % | 20 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 08:00
15:00
| slabý dážď | 22 °C 25 °C |
0,2 mm | 6.8 m/s24 km/h južný |
1008 hPa | 93 % | 20 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 09:00
16:00
| dážď | 22 °C 24 °C |
0,4 mm | 7.8 m/s28 km/h južný |
1008 hPa | 89 % | 20 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 10:00
17:00
| dážď | 23 °C 25 °C |
0,3 mm | 8.5 m/s31 km/h juhojuhozápadný |
1008 hPa | 87 % | 20 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 11:00
18:00
| slabé dažďové prehánky |
24 °C 27 °C |
0,2 mm | 8.1 m/s29 km/h juhojuhozápadný |
1008 hPa | 84 % | 20 °C | 78 % | 0% | 78% | 0% | 0% | |
| 12:00
19:00
| slabý dážď | 26 °C 29 °C |
0,2 mm | 7.6 m/s27 km/h juhojuhozápadný |
1008 hPa | 76 % | 21 °C | 93 % | 0% | 93% | 0% | 0% | |
| 13:00
20:00
| slabé dažďové prehánky |
26 °C 29 °C |
0,1 mm | 7.2 m/s26 km/h juhojuhozápadný |
1008 hPa | 76 % | 21 °C | 60 % | 0% | 57% | 6% | 0% | |
| 14:00
21:00
| oblačno | 28 °C 31 °C |
0,0 mm | 8.0 m/s29 km/h juhojuhozápadný |
1007 hPa | 70 % | 21 °C | 67 % | 0% | 67% | 0% | 0% | |
| 15:00
22:00
| polojasno | 28 °C 31 °C |
0,0 mm | 6.9 m/s25 km/h juhojuhozápadný |
1007 hPa | 68 % | 21 °C | 30 % | 0% | 24% | 10% | 2% | |
| 16:00
23:00
| oblačno | 29 °C 32 °C |
0,0 mm | 6.1 m/s22 km/h juhojuhozápadný |
1007 hPa | 63 % | 21 °C | 53 % | 0% | 12% | 8% | 44% | |
| 17:00
00:00
| oblačno | 29 °C 32 °C |
0,0 mm | 5.7 m/s21 km/h juhojuhozápadný |
1007 hPa | 63 % | 21 °C | 40 % | 0% | 13% | 14% | 21% | |
| 18:00
01:00
| polojasno | 28 °C 32 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h juhojuhozápadný |
1007 hPa | 68 % | 21 °C | 28 % | 0% | 12% | 14% | 7% | |
| 19:00
02:00
| polojasno | 27 °C 31 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h juhojuhozápadný |
1007 hPa | 72 % | 21 °C | 14 % | 0% | 10% | 7% | 1% | |
| 20:00
03:00
| jasno | 26 °C 30 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h juhojuhozápadný |
1008 hPa | 78 % | 21 °C | 10 % | 0% | 3% | 7% | 0% | |
| 21:00
04:00
| polojasno | 25 °C 29 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h juhojuhozápadný |
1008 hPa | 82 % | 21 °C | 13 % | 0% | 6% | 8% | 0% | |
| 22:00
05:00
| polojasno | 24 °C 27 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h juhozápadný |
1009 hPa | 82 % | 21 °C | 23 % | 0% | 18% | 11% | 0% | |
| 23:00
06:00
| polojasno | 24 °C 27 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h juhozápadný |
1009 hPa | 83 % | 20 °C | 14 % | 0% | 9% | 8% | 0% | |
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
07:00
| jasno | 24 °C 28 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h juhozápadný |
1009 hPa | 85 % | 20 °C | 4 % | 0% | 1% | 3% | 0% | |
| 01:00
08:00
| polojasno | 23 °C 26 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h juhozápadný |
1009 hPa | 86 % | 20 °C | 17 % | 0% | 10% | 0% | 7% | |
| 02:00
09:00
| silné dažďové prehánky |
23 °C 27 °C |
5,6 mm | 3.4 m/s12 km/h juhozápadný |
1010 hPa | 90 % | 21 °C | 98 % | 0% | 10% | 3% | 98% | |
| 03:00
10:00
| dážď | 20 °C 23 °C |
0,5 mm | 4.6 m/s17 km/h severoseverozápadný |
1012 hPa | 99 % | 19 °C | 100 % | 84% | 100% | 25% | 100% | |
| 04:00
11:00
| dážď | 19 °C 22 °C |
0,6 mm | 2.9 m/s10 km/h severozápadný |
1011 hPa | 98 % | 19 °C | 100 % | 0% | 69% | 13% | 100% | |
| 05:00
12:00
| dážď | 20 °C 23 °C |
0,6 mm | 1.3 m/s5 km/h severoseverozápadný |
1012 hPa | 98 % | 19 °C | 100 % | 0% | 90% | 23% | 95% | |
| 06:00
13:00
| dážď | 19 °C 22 °C |
0,4 mm | 2.4 m/s9 km/h východoseverovýchodný |
1012 hPa | 99 % | 19 °C | 100 % | 0% | 100% | 8% | 100% | |
| 07:00
14:00
| zamračené | 19 °C 22 °C |
0,3 mm | 2.4 m/s9 km/h východoseverovýchodný |
1013 hPa | 99 % | 19 °C | 100 % | 84% | 100% | 28% | 100% | |
| 13:00
20:00
| dážď | 26 °C 29 °C |
4,5 mm | 5.5 m/s20 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 74 % | 21 °C | 100 % | 0% | 99% | 0% | 98% | |
| 19:00
02:00
| dážď | 21 °C 25 °C |
2,8 mm | 1.6 m/s6 km/h juhozápadný |
1010 hPa | 98 % | 20 °C | 100 % | 0% | 18% | 0% | 100% | |
Hot Springs National Park, Arkansas, USA - informácie
Štát: Arkansas, USAGPS súradnice: 34,5317; -93,0638
Časová zóna: America / Chicago
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Počet obyvateľov: 35 193
Nadmorská výška: 191 m
Administratívna časť:
- Arkansas, Little Rock
- Garland County, Hot Springs
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Hot Springs National Park, Arkansas, USA. Predpoveď počasia Hot Springs National Park.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Hot Springs National Park dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Hot Springs National Park
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:26 | 19:54 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:09 | 13:27 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:59 | 20:21 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:27 | 20:52 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:54 | 21:25 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.04.2026 15:20 | 27.04.2026 04:14 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |