Počasie Hot Springs National Park dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Hot Springs National Park na 10 dní.
Pondelok 4. máj
21 / 8°C
| 0.0 mm | 7 km/h |
|
|
Predpoveď počasia Hot Springs National Park, Arkansas, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 04.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| jasno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h severozápadný |
1016 hPa | 82 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
14:00
| jasno | 8 °C 7 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h západoseverozápadný |
1015 hPa | 86 % | 5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
20:00
| jasno | 21 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h juhojuhozápadný |
1014 hPa | 47 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Hot Springs National Park, Arkansas, USA - informácie
Štát: Arkansas, USAGPS súradnice: 34,5317; -93,0638
Časová zóna: America / Chicago
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Počet obyvateľov: 35 193
Nadmorská výška: 191 m
Administratívna časť:
- Arkansas, Little Rock
- Garland County, Hot Springs
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Hot Springs National Park, Arkansas, USA. Predpoveď počasia Hot Springs National Park.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Hot Springs National Park dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Hot Springs National Park
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
4. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:18 | 19:59 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:09 | 13:40 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:51 | 20:27 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:19 | 20:59 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:45 | 21:33 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 03.05.2026 22:17 | 04.05.2026 07:50 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |