Počasie Hot Springs Village dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Hot Springs Village na 10 dní.
Streda 29. apríl
28 / 14°C
| 0.3 mm | 11 km/h |
| 17 °C | 17 °C | 01:00 | |
| 15 °C | 14 °C | 07:00 | |
| 27 °C | 25 °C | 13:00 | |
| 24 °C | 22 °C | 19:00 |
východ slnka 06:23
západ slnka 19:55
PO HODINÁCH
západ slnka 19:55
|
|
Predpoveď počasia Hot Springs Village, Arkansas, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| zamračené | 17 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 61 % | 9 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 07:00
14:00
| zamračené | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h východoseverovýchodný |
1015 hPa | 64 % | 8 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 13:00
20:00
| jasno | 27 °C 25 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h východojuhovýchodný |
1014 hPa | 21 % | 3 °C | 11 % | 0% | 0% | 0% | 11% | |
| 19:00
02:00
| zamračené | 24 °C 22 °C |
0,3 mm | 3.0 m/s11 km/h východný |
1010 hPa | 27 % | 4 °C | 100 % | 0% | 0% | 36% | 100% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| dážď | 19 °C 18 °C |
4,9 mm | 3.3 m/s12 km/h východojuhovýchodný |
1012 hPa | 54 % | 9 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 100% | |
Hot Springs Village, Arkansas, USA - informácie
Štát: Arkansas, USAGPS súradnice: 34,6720; -92,9988
Časová zóna: America / Chicago
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Počet obyvateľov: 12 807
Nadmorská výška: 332 m
Administratívna časť:
- Arkansas, Little Rock
- Garland County, Hot Springs
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Hot Springs Village, Arkansas, USA. Predpoveď počasia Hot Springs Village.
Hot Springs Village - počasie v okolí - väčšie mestá
Hot Springs Village - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Hot Springs Village dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Hot Springs Village
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:23 | 19:55 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:09 | 13:32 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:56 | 20:23 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:24 | 20:54 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:51 | 21:28 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 17:20 | 29.04.2026 05:03 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |