Počasie Paranapiacaba týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Paranapiacaba na tento a budúci týždeň.
Streda 29. apríl
22 / 16°C
| 0.3 mm | 9 km/h |
| 17 °C | 19 °C | 03:00 | |
| 21 °C | 24 °C | 09:00 | |
| 22 °C | 25 °C | 15:00 | |
| 18 °C | 21 °C | 21:00 |
východ slnka 06:24
západ slnka 17:40
PO HODINÁCH
západ slnka 17:40
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Paranapiacaba, Brazília rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| oblačno | 17 °C 19 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h severný |
1012 hPa | 96 % | 16 °C | 73 % | 0% | 5% | 7% | 69% | |
| 09:00
14:00
| polojasno | 21 °C 24 °C |
0,1 mm | 1.0 m/s4 km/h východný |
1014 hPa | 84 % | 18 °C | 29 % | 0% | 25% | 1% | 3% | |
| 15:00
20:00
| zamračené | 22 °C 25 °C |
0,2 mm | 2.6 m/s9 km/h južný |
1012 hPa | 87 % | 19 °C | 100 % | 0% | 100% | 15% | 88% | |
| 21:00
02:00
| zamračené | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h severný |
1013 hPa | 98 % | 18 °C | 100 % | 0% | 69% | 14% | 100% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| zamračené | 17 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severný |
1011 hPa | 97 % | 16 °C | 100 % | 0% | 7% | 7% | 100% | |
| 09:00
14:00
| slabý dážď | 24 °C 27 °C |
0,9 mm | 0.7 m/s3 km/h severný |
1014 hPa | 72 % | 18 °C | 89 % | 0% | 0% | 7% | 89% | |
| 15:00
20:00
| zamračené | 22 °C 26 °C |
0,2 mm | 1.6 m/s6 km/h južný |
1013 hPa | 90 % | 19 °C | 96 % | 0% | 82% | 24% | 68% | |
| 21:00
02:00
| zamračené | 19 °C 22 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h južný |
1016 hPa | 99 % | 18 °C | 100 % | 0% | 100% | 1% | 100% | |
Paranapiacaba, Brazília - informácie
Štát: BrazíliaGPS súradnice: -23,7767; -46,3036
Časová zóna: America / Sao Paulo
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -5 hod.
Nadmorská výška: 832 m
Administratívna časť:
- São Paulo, São Paulo
- Santo André, Santo André, Sao Paulo
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Paranapiacaba, Brazília. Predpoveď počasia Paranapiacaba.
Paranapiacaba - počasie v okolí - väčšie mestá
Paranapiacaba - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Paranapiacaba dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Paranapiacaba
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:24 | 17:40 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:02 | 11:15 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:01 | 18:03 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:34 | 18:29 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:08 | 18:56 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 15:45 | 29.04.2026 04:27 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |