Počasie Chahe dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Chahe na 10 dní.
Piatok 22. máj
24 / 9°C
| 1.5 mm | 11 km/h |
| 23 °C | 22 °C | 16:00 | |
| 23 °C | 22 °C | 18:00 | |
| 17 °C | 17 °C | 20:00 | |
| 13 °C | 12 °C | 22:00 |
východ slnka 06:26
západ slnka 20:06
PO HODINÁCH
západ slnka 20:06
|
|
Predpoveď počasia Chahe, Čína rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 12:00
06:00
| slabé dažďové prehánky |
24 °C 23 °C |
0,2 mm | 2.2 m/s8 km/h juhovýchodný |
1007 hPa | 35 % | 7 °C | 29 % | 0% | 3% | 26% | 0% | |
| 13:00
07:00
| dažďové prehánky | 24 °C 23 °C |
0,3 mm | 2.6 m/s9 km/h juhovýchodný |
1006 hPa | 37 % | 8 °C | 56 % | 0% | 8% | 53% | 2% | |
| 14:00
08:00
| dážď | 24 °C 23 °C |
0,5 mm | 2.8 m/s10 km/h juhojuhovýchodný |
1005 hPa | 36 % | 8 °C | 88 % | 0% | 5% | 88% | 2% | |
| 15:00
09:00
| dažďové prehánky | 24 °C 23 °C |
0,3 mm | 3.3 m/s12 km/h juhojuhozápadný |
1004 hPa | 35 % | 8 °C | 53 % | 0% | 1% | 53% | 3% | |
| 16:00
10:00
| slabé dažďové prehánky |
23 °C 22 °C |
0,2 mm | 3.1 m/s11 km/h juhojuhozápadný |
1003 hPa | 35 % | 7 °C | 30 % | 0% | 0% | 28% | 7% | |
| 17:00
11:00
| polojasno | 24 °C 23 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h južný |
1002 hPa | 34 % | 6 °C | 21 % | 0% | 0% | 16% | 8% | |
| 18:00
12:00
| polojasno | 23 °C 21 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h juhojuhozápadný |
1002 hPa | 33 % | 6 °C | 35 % | 0% | 0% | 31% | 7% | |
| 19:00
13:00
| polojasno | 21 °C 20 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h juhozápadný |
1003 hPa | 41 % | 7 °C | 23 % | 0% | 0% | 11% | 14% | |
| 20:00
14:00
| polojasno | 17 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h západojuhozápadný |
1004 hPa | 54 % | 8 °C | 24 % | 0% | 0% | 3% | 21% | |
| 21:00
15:00
| polojasno | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h západný |
1005 hPa | 64 % | 8 °C | 28 % | 0% | 0% | 5% | 25% | |
| 22:00
16:00
| oblačno | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h západný |
1007 hPa | 76 % | 8 °C | 42 % | 0% | 0% | 3% | 40% | |
| 23:00
17:00
| oblačno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h západný |
1008 hPa | 85 % | 8 °C | 77 % | 0% | 0% | 0% | 76% | |
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
18:00
| oblačno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h západný |
1009 hPa | 88 % | 8 °C | 87 % | 0% | 0% | 2% | 87% | |
| 01:00
19:00
| oblačno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h západný |
1009 hPa | 90 % | 8 °C | 41 % | 0% | 0% | 1% | 40% | |
| 02:00
20:00
| polojasno | 9 °C 8 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h západný |
1009 hPa | 93 % | 7 °C | 29 % | 0% | 0% | 1% | 28% | |
| 03:00
21:00
| polojasno | 9 °C 8 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h západný |
1009 hPa | 92 % | 7 °C | 18 % | 0% | 0% | 3% | 15% | |
| 04:00
22:00
| polojasno | 8 °C 7 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h západný |
1009 hPa | 93 % | 7 °C | 26 % | 0% | 0% | 6% | 23% | |
| 05:00
23:00
| polojasno | 8 °C 7 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h západný |
1009 hPa | 92 % | 7 °C | 23 % | 0% | 0% | 8% | 20% | |
| 06:00
00:00
| polojasno | 8 °C 7 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h západný |
1009 hPa | 93 % | 7 °C | 35 % | 2% | 5% | 9% | 29% | |
| 07:00
01:00
| oblačno | 9 °C 8 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h západný |
1010 hPa | 90 % | 7 °C | 44 % | 16% | 25% | 14% | 16% | |
| 08:00
02:00
| polojasno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h západný |
1011 hPa | 74 % | 9 °C | 31 % | 3% | 10% | 3% | 20% | |
| 09:00
03:00
| oblačno | 17 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h západojuhozápadný |
1010 hPa | 60 % | 9 °C | 78 % | 0% | 14% | 13% | 72% | |
| 10:00
04:00
| oblačno | 20 °C 19 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h západojuhozápadný |
1008 hPa | 46 % | 7 °C | 70 % | 0% | 13% | 21% | 60% | |
| 11:00
05:00
| oblačno | 21 °C 20 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h západojuhozápadný |
1007 hPa | 42 % | 7 °C | 71 % | 0% | 9% | 50% | 40% | |
| 12:00
06:00
| oblačno | 23 °C 22 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h západojuhozápadný |
1006 hPa | 37 % | 7 °C | 78 % | 0% | 10% | 46% | 65% | |
| 13:00
07:00
| oblačno | 24 °C 22 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h západojuhozápadný |
1004 hPa | 33 % | 7 °C | 85 % | 0% | 3% | 45% | 76% | |
| 14:00
08:00
| oblačno | 24 °C 22 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h západojuhozápadný |
1003 hPa | 34 % | 7 °C | 72 % | 0% | 3% | 16% | 68% | |
| 15:00
09:00
| zamračené | 24 °C 22 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h západojuhozápadný |
1002 hPa | 32 % | 6 °C | 94 % | 0% | 4% | 26% | 93% | |
| 16:00
10:00
| zamračené | 23 °C 21 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h západojuhozápadný |
1001 hPa | 36 % | 7 °C | 92 % | 0% | 3% | 29% | 91% | |
| 17:00
11:00
| oblačno | 22 °C 20 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h západojuhozápadný |
1001 hPa | 38 % | 7 °C | 42 % | 0% | 4% | 10% | 35% | |
| 18:00
12:00
| polojasno | 22 °C 20 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h západojuhozápadný |
1001 hPa | 38 % | 6 °C | 28 % | 0% | 7% | 4% | 21% | |
| 19:00
13:00
| oblačno | 20 °C 18 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h západojuhozápadný |
1001 hPa | 41 % | 7 °C | 45 % | 0% | 3% | 1% | 43% | |
| 20:00
14:00
| oblačno | 17 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h západojuhozápadný |
1003 hPa | 55 % | 8 °C | 64 % | 0% | 1% | 10% | 62% | |
| 21:00
15:00
| oblačno | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h západojuhozápadný |
1005 hPa | 62 % | 7 °C | 49 % | 0% | 0% | 19% | 46% | |
| 22:00
16:00
| polojasno | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h západný |
1007 hPa | 72 % | 8 °C | 20 % | 0% | 0% | 5% | 14% | |
| 23:00
17:00
| jasno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h západný |
1008 hPa | 78 % | 8 °C | 8 % | 0% | 1% | 1% | 6% | |
Chahe, Čína - informácie
Štát: ČínaGPS súradnice: 27,8305; 100,0931
Časová zóna: Asia / Shanghai
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Chahe, Čína. Predpoveď počasia Chahe.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Chahe dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Chahe
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
22. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:26 | 20:06 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:16 | 13:39 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:00 | 20:32 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:30 | 21:02 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:57 | 21:35 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 11:51 | 23.05.2026 01:31 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |