Počasie Chahe dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Chahe na 10 dní.
Štvrtok 28. máj
23 / 11°C
| 14.5 mm | 8 km/h |
| 10 °C | 9 °C | 02:00 | |
| 14 °C | 14 °C | 08:00 | |
| 22 °C | 22 °C | 14:00 | |
| 15 °C | 15 °C | 20:00 |
východ slnka 06:24
západ slnka 20:09
PO HODINÁCH
západ slnka 20:09
|
|
Predpoveď počasia Chahe, Čína rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 28.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| polojasno | 10 °C 9 °C |
0,1 mm | 1.6 m/s6 km/h západný |
1010 hPa | 79 % | 6 °C | 35 % | 0% | 14% | 32% | 0% | |
| 08:00
02:00
| dažďové prehánky | 14 °C 13 °C |
1,9 mm | 0.4 m/s1 km/h východoseverovýchodný |
1016 hPa | 65 % | 8 °C | 15 % | 0% | 14% | 6% | 0% | |
| 14:00
08:00
| silný dážď | 22 °C 22 °C |
11,0 mm | 2.3 m/s8 km/h juhovýchodný |
1008 hPa | 54 % | 12 °C | 96 % | 0% | 14% | 96% | 12% | |
| 20:00
14:00
| dažďové prehánky | 15 °C 15 °C |
1,5 mm | 1.0 m/s4 km/h východoseverovýchodný |
1012 hPa | 82 % | 11 °C | 59 % | 0% | 11% | 28% | 38% | |
piatok 29.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| zamračené | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h západný |
1017 hPa | 99 % | 11 °C | 97 % | 0% | 92% | 6% | 73% | |
| 08:00
02:00
| dážď | 13 °C 13 °C |
1,4 mm | 1.0 m/s4 km/h západný |
1018 hPa | 93 % | 11 °C | 100 % | 0% | 100% | 1% | 0% | |
| 14:00
08:00
| silný dážď | 23 °C 23 °C |
11,4 mm | 1.4 m/s5 km/h východojuhovýchodný |
1009 hPa | 49 % | 11 °C | 88 % | 0% | 9% | 88% | 1% | |
| 20:00
14:00
| slabé dažďové prehánky |
14 °C 15 °C |
0,9 mm | 0.7 m/s3 km/h juhovýchodný |
1014 hPa | 99 % | 13 °C | 78 % | 0% | 50% | 21% | 50% | |
Chahe, Čína - informácie
Štát: ČínaGPS súradnice: 27,8305; 100,0931
Časová zóna: Asia / Shanghai
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Chahe, Čína. Predpoveď počasia Chahe.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Chahe dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Chahe
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:24 | 20:09 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:16 | 13:44 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:58 | 20:35 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:27 | 21:06 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:54 | 21:39 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.05.2026 16:40 | 28.05.2026 04:03 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |