Počasie Chahe dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Chahe na 10 dní.
Nedeľa 31. máj
26 / 17°C
| 2.9 mm | 3 km/h |
|
|
Predpoveď počasia Chahe, Čína rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
nedeľa 31.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| zamračené | 11 °C 11 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h západný |
1014 hPa | 96 % | 10 °C | 87 % | 0% | 9% | 3% | 85% | |
| 08:00
02:00
| oblačno | 12 °C 12 °C |
0,1 mm | 1.4 m/s5 km/h západný |
1014 hPa | 95 % | 11 °C | 64 % | 0% | 57% | 0% | 16% | |
| 14:00
08:00
| dažďové prehánky | 26 °C 26 °C |
2,8 mm | 0.9 m/s3 km/h južný |
1005 hPa | 34 % | 8 °C | 41 % | 0% | 3% | 39% | 2% | |
Chahe, Čína - informácie
Štát: ČínaGPS súradnice: 27,8305; 100,0931
Časová zóna: Asia / Shanghai
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Chahe, Čína. Predpoveď počasia Chahe.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Chahe dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Chahe
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
31. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:23 | 20:10 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:17 | 13:47 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:57 | 20:37 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:26 | 21:08 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:53 | 21:41 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.05.2026 19:28 | 31.05.2026 05:52 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |