Počasie Tongwan, Hunan vikend
Predpoveď počasia pre mesto Tongwan, Hunan na tento alebo budúci víkend.
Piatok 1. máj
25 / 8°C
| 0.0 mm | 9 km/h |
| 8 °C | 7 °C | 02:00 | |
| 15 °C | 14 °C | 08:00 | |
| 25 °C | 25 °C | 14:00 | |
| 18 °C | 18 °C | 20:00 |
východ slnka 05:59
západ slnka 19:12
PO HODINÁCH
západ slnka 19:12
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Tongwan, Hunan, Čína rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| oblačno | 8 °C 7 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h východný |
1016 hPa | 86 % | 5 °C | 81 % | 0% | 0% | 0% | 81% | |
| 08:00
02:00
| zamračené | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h východojuhovýchodný |
1015 hPa | 68 % | 9 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 14:00
08:00
| zamračené | 25 °C 24 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h juhojuhovýchodný |
1010 hPa | 35 % | 8 °C | 98 % | 0% | 0% | 0% | 98% | |
| 20:00
14:00
| oblačno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h východojuhovýchodný |
1009 hPa | 63 % | 11 °C | 41 % | 0% | 1% | 0% | 39% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| zamračené | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h východojuhovýchodný |
1010 hPa | 78 % | 11 °C | 96 % | 0% | 1% | 21% | 95% | |
| 08:00
02:00
| zamračené | 20 °C 21 °C |
0,1 mm | 0.7 m/s3 km/h južný |
1009 hPa | 71 % | 14 °C | 97 % | 0% | 38% | 69% | 89% | |
| 14:00
08:00
| silný dážď | 26 °C 28 °C |
28,3 mm | 3.7 m/s13 km/h juhozápadný |
1006 hPa | 62 % | 18 °C | 100 % | 0% | 69% | 93% | 96% | |
| 20:00
14:00
| silný dážď | 19 °C 22 °C |
6,6 mm | 2.4 m/s9 km/h severoseverovýchodný |
1008 hPa | 98 % | 18 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 100% | |
Tongwan, Hunan, Čína - informácie
Štát: ČínaGPS súradnice: 27,5811; 110,2772
Časová zóna: Asia / Shanghai
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Tongwan, Hunan, Čína. Predpoveď počasia Tongwan, Hunan.
Tongwan, Hunan - počasie v okolí - väčšie mestá
Tongwan, Hunan - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Tongwan, Hunan dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Tongwan, Hunan
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:59 | 19:12 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:36 | 13:12 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:34 | 19:37 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:06 | 20:06 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:35 | 20:36 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 18:02 | 01.05.2026 05:19 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |