Počasie Daly’s Cross Roads, Munster dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Daly’s Cross Roads, Munster na 10 dní.
Štvrtok 21. máj
14 / 12°C
| 4.0 mm | 23 km/h |
| 12 °C | 12 °C | 01:00 | |
| 12 °C | 12 °C | 07:00 | |
| 14 °C | 14 °C | 13:00 | |
| 14 °C | 13 °C | 19:00 |
východ slnka 05:31
západ slnka 21:31
PO HODINÁCH
západ slnka 21:31
|
|
Predpoveď počasia Daly’s Cross Roads, Munster, Írsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 12 °C 12 °C |
0,1 mm | 3.7 m/s13 km/h južný |
1017 hPa | 99 % | 12 °C | 100 % | 0% | 100% | 39% | 58% | |
| 07:00
08:00
| dážď | 12 °C 12 °C |
2,8 mm | 4.2 m/s15 km/h juhojuhozápadný |
1018 hPa | 97 % | 12 °C | 100 % | 0% | 100% | 89% | 2% | |
| 13:00
14:00
| dážď | 14 °C 14 °C |
1,0 mm | 6.5 m/s23 km/h južný |
1020 hPa | 92 % | 13 °C | 100 % | 0% | 100% | 42% | 88% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 14 °C 14 °C |
0,1 mm | 6.2 m/s22 km/h južný |
1019 hPa | 92 % | 12 °C | 100 % | 0% | 100% | 63% | 85% | |
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| slabý dážď | 12 °C 12 °C |
0,7 mm | 4.3 m/s15 km/h juhojuhovýchodný |
1018 hPa | 94 % | 11 °C | 100 % | 0% | 100% | 21% | 93% | |
| 07:00
08:00
| dážď | 12 °C 12 °C |
2,1 mm | 3.7 m/s13 km/h juhojuhovýchodný |
1017 hPa | 99 % | 12 °C | 100 % | 0% | 100% | 98% | 68% | |
| 13:00
14:00
| slabý dážď | 14 °C 14 °C |
0,7 mm | 5.7 m/s21 km/h južný |
1017 hPa | 97 % | 13 °C | 100 % | 0% | 100% | 90% | 96% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 5.8 m/s21 km/h juhojuhozápadný |
1018 hPa | 89 % | 12 °C | 99 % | 0% | 41% | 58% | 99% | |
Daly’s Cross Roads, Munster, Írsko - informácie
Štát: ÍrskoGPS súradnice: 52,0422; -8,5656
Časová zóna: Europe / Dublin
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Daly’s Cross Roads, Munster, Írsko. Predpoveď počasia Daly’s Cross Roads, Munster.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Daly’s Cross Roads, Munster dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Daly’s Cross Roads, Munster
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
21. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:31 | 21:31 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:30 | 15:59 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:46 | 22:16 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 03:46 | 23:17 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| nenastáva | nenastáva |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 21.05.2026 10:01 | 22.05.2026 02:22 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |