Počasie Daly’s Cross Roads, Munster dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Daly’s Cross Roads, Munster na 10 dní.
Pondelok 25. máj
17 / 12°C
| 0.3 mm | 19 km/h |
| 12 °C | 12 °C | 01:00 | |
| 13 °C | 13 °C | 07:00 | |
| 16 °C | 16 °C | 13:00 | |
| 17 °C | 17 °C | 19:00 |
východ slnka 05:26
západ slnka 21:36
PO HODINÁCH
západ slnka 21:36
|
|
Predpoveď počasia Daly’s Cross Roads, Munster, Írsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 25.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| oblačno | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h juhozápadný |
1029 hPa | 98 % | 11 °C | 85 % | 0% | 85% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 13 °C 13 °C |
0,3 mm | 2.3 m/s8 km/h južný |
1028 hPa | 98 % | 12 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| zamračené | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 5.3 m/s19 km/h juhozápadný |
1028 hPa | 76 % | 11 °C | 99 % | 0% | 99% | 0% | 26% | |
| 19:00
20:00
| oblačno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h západný |
1027 hPa | 64 % | 10 °C | 53 % | 0% | 34% | 0% | 33% | |
utorok 26.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| polojasno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severozápadný |
1029 hPa | 92 % | 8 °C | 18 % | 0% | 0% | 1% | 16% | |
| 07:00
08:00
| polojasno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h severoseverozápadný |
1031 hPa | 94 % | 8 °C | 20 % | 0% | 18% | 0% | 2% | |
Daly’s Cross Roads, Munster, Írsko - informácie
Štát: ÍrskoGPS súradnice: 52,0422; -8,5656
Časová zóna: Europe / Dublin
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Daly’s Cross Roads, Munster, Írsko. Predpoveď počasia Daly’s Cross Roads, Munster.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Daly’s Cross Roads, Munster dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Daly’s Cross Roads, Munster
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
25. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:26 | 21:36 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:31 | 16:10 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:40 | 22:22 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 03:37 | 23:26 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| nenastáva | nenastáva |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 24.05.2026 14:12 | 25.05.2026 03:02 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |