Počasie Daly’s Cross Roads, Munster dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Daly’s Cross Roads, Munster na 10 dní.
Sobota 23. máj
16 / 11°C
| 0.4 mm | 19 km/h |
| 11 °C | 11 °C | 01:00 | |
| 12 °C | 12 °C | 07:00 | |
| 16 °C | 15 °C | 13:00 | |
| 13 °C | 13 °C | 19:00 |
východ slnka 05:28
západ slnka 21:34
PO HODINÁCH
západ slnka 21:34
|
|
Predpoveď počasia Daly’s Cross Roads, Munster, Írsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h juhojuhozápadný |
1020 hPa | 97 % | 10 °C | 100 % | 0% | 95% | 0% | 93% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 12 °C 12 °C |
0,3 mm | 4.0 m/s14 km/h juhozápadný |
1021 hPa | 94 % | 11 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| zamračené | 16 °C 15 °C |
0,1 mm | 5.4 m/s19 km/h juhozápadný |
1024 hPa | 71 % | 10 °C | 88 % | 0% | 85% | 0% | 21% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h juhozápadný |
1024 hPa | 83 % | 10 °C | 89 % | 0% | 69% | 1% | 66% | |
nedeľa 24.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 12 °C 12 °C |
0,1 mm | 3.9 m/s14 km/h juhojuhozápadný |
1026 hPa | 94 % | 10 °C | 100 % | 0% | 100% | 72% | 46% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 12 °C 12 °C |
0,4 mm | 3.3 m/s12 km/h juhojuhozápadný |
1026 hPa | 93 % | 11 °C | 100 % | 0% | 99% | 88% | 75% | |
| 13:00
14:00
| slabý dážď | 16 °C 16 °C |
0,6 mm | 4.6 m/s17 km/h juhozápadný |
1028 hPa | 80 % | 13 °C | 100 % | 0% | 99% | 3% | 64% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h juhozápadný |
1028 hPa | 78 % | 12 °C | 89 % | 0% | 8% | 86% | 6% | |
Daly’s Cross Roads, Munster, Írsko - informácie
Štát: ÍrskoGPS súradnice: 52,0422; -8,5656
Časová zóna: Europe / Dublin
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Daly’s Cross Roads, Munster, Írsko. Predpoveď počasia Daly’s Cross Roads, Munster.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Daly’s Cross Roads, Munster dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Daly’s Cross Roads, Munster
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
23. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:28 | 21:34 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:31 | 16:05 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:43 | 22:19 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 03:41 | 23:22 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| nenastáva | nenastáva |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 23.05.2026 12:53 | 24.05.2026 02:51 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |