Počasie Kilballivor dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Kilballivor na 10 dní.
Streda 20. máj
14 / 10°C
| 2.6 mm | 29 km/h |
| 10 °C | 8 °C | 01:00 | |
| 10 °C | 8 °C | 07:00 | |
| 14 °C | 13 °C | 13:00 | |
| 14 °C | 13 °C | 19:00 |
východ slnka 05:19
západ slnka 21:30
PO HODINÁCH
západ slnka 21:30
|
|
Predpoveď počasia Kilballivor, Írsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 20.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| slabý dážď | 10 °C 9 °C |
0,8 mm | 6.1 m/s22 km/h juhojuhozápadný |
1004 hPa | 93 % | 8 °C | 96 % | 0% | 40% | 95% | 58% | |
| 07:00
08:00
| dážď | 10 °C 9 °C |
1,1 mm | 6.2 m/s22 km/h juhozápadný |
1007 hPa | 94 % | 8 °C | 88 % | 0% | 87% | 11% | 0% | |
| 13:00
14:00
| slabé dažďové prehánky |
14 °C 13 °C |
0,5 mm | 8.1 m/s29 km/h západojuhozápadný |
1012 hPa | 78 % | 10 °C | 35 % | 0% | 17% | 27% | 0% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 14 °C 13 °C |
0,2 mm | 4.1 m/s15 km/h západojuhozápadný |
1015 hPa | 81 % | 10 °C | 100 % | 0% | 100% | 42% | 36% | |
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| dážď | 13 °C 13 °C |
1,2 mm | 4.3 m/s15 km/h juhojuhozápadný |
1018 hPa | 89 % | 11 °C | 100 % | 0% | 3% | 100% | 100% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 13 °C 13 °C |
0,3 mm | 5.5 m/s20 km/h juhojuhozápadný |
1018 hPa | 96 % | 12 °C | 100 % | 0% | 100% | 64% | 6% | |
| 13:00
14:00
| dážď | 17 °C 17 °C |
1,4 mm | 5.3 m/s19 km/h juhojuhozápadný |
1020 hPa | 77 % | 13 °C | 100 % | 0% | 100% | 66% | 89% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 5.4 m/s19 km/h južný |
1020 hPa | 86 % | 13 °C | 91 % | 0% | 21% | 46% | 83% | |
Kilballivor, Írsko - informácie
Štát: ÍrskoGPS súradnice: 53,5350; -6,9636
Časová zóna: Europe / Dublin
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Kilballivor, Írsko. Predpoveď počasia Kilballivor.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Kilballivor dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Kilballivor
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
20. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:19 | 21:30 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:24 | 16:11 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:31 | 22:18 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 03:25 | 23:25 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| nenastáva | nenastáva |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 20.05.2026 08:14 | 21.05.2026 02:01 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |