Počasie Kilballivor dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Kilballivor na 10 dní.
Nedeľa 24. máj
16 / 10°C
| 3.1 mm | 17 km/h |
| 11 °C | 10 °C | 01:00 | |
| 10 °C | 9 °C | 07:00 | |
| 16 °C | 16 °C | 13:00 | |
| 16 °C | 17 °C | 19:00 |
východ slnka 05:13
západ slnka 21:36
PO HODINÁCH
západ slnka 21:36
|
|
Predpoveď počasia Kilballivor, Írsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
nedeľa 24.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| jasno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h juhojuhozápadný |
1024 hPa | 92 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| polojasno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h juhojuhozápadný |
1024 hPa | 91 % | 8 °C | 14 % | 0% | 14% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| slabý dážď | 16 °C 15 °C |
0,9 mm | 4.7 m/s17 km/h juhozápadný |
1023 hPa | 73 % | 11 °C | 100 % | 0% | 100% | 15% | 95% | |
| 19:00
20:00
| dážď | 16 °C 17 °C |
2,2 mm | 2.0 m/s7 km/h západný |
1021 hPa | 85 % | 13 °C | 100 % | 0% | 91% | 26% | 96% | |
pondelok 25.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 14 °C 15 °C |
0,2 mm | 2.8 m/s10 km/h západojuhozápadný |
1021 hPa | 97 % | 13 °C | 100 % | 0% | 100% | 42% | 0% | |
| 07:00
08:00
| oblačno | 10 °C 9 °C |
0,1 mm | 3.9 m/s14 km/h západný |
1022 hPa | 92 % | 9 °C | 46 % | 0% | 46% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| zamračené | 14 °C 12 °C |
0,1 mm | 6.4 m/s23 km/h západojuhozápadný |
1023 hPa | 64 % | 7 °C | 86 % | 0% | 86% | 0% | 1% | |
| 19:00
20:00
| oblačno | 14 °C 12 °C |
0,0 mm | 6.7 m/s24 km/h západojuhozápadný |
1024 hPa | 68 % | 8 °C | 39 % | 0% | 39% | 5% | 0% | |
Kilballivor, Írsko - informácie
Štát: ÍrskoGPS súradnice: 53,5350; -6,9636
Časová zóna: Europe / Dublin
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Kilballivor, Írsko. Predpoveď počasia Kilballivor.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Kilballivor dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Kilballivor
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
24. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:13 | 21:36 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:24 | 16:22 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:25 | 22:25 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 03:14 | 23:36 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| nenastáva | nenastáva |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 23.05.2026 12:43 | 24.05.2026 02:46 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |