Počasie Kilballivor dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Kilballivor na 10 dní.
Piatok 22. máj
17 / 11°C
| 1.2 mm | 27 km/h |
| 11 °C | 10 °C | 01:00 | |
| 14 °C | 14 °C | 07:00 | |
| 16 °C | 15 °C | 13:00 | |
| 17 °C | 16 °C | 19:00 |
východ slnka 05:16
západ slnka 21:33
PO HODINÁCH
západ slnka 21:33
|
|
Predpoveď počasia Kilballivor, Írsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h juhovýchodný |
1020 hPa | 89 % | 9 °C | 98 % | 0% | 68% | 92% | 67% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 14 °C 14 °C |
0,2 mm | 5.2 m/s19 km/h južný |
1018 hPa | 88 % | 12 °C | 100 % | 0% | 100% | 1% | 93% | |
| 13:00
14:00
| slabý dážď | 16 °C 15 °C |
0,7 mm | 7.6 m/s27 km/h južný |
1018 hPa | 83 % | 13 °C | 100 % | 0% | 75% | 100% | 53% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 17 °C 17 °C |
0,3 mm | 6.2 m/s22 km/h juhojuhozápadný |
1017 hPa | 80 % | 13 °C | 100 % | 0% | 12% | 16% | 100% | |
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 5.7 m/s21 km/h juhojuhozápadný |
1019 hPa | 90 % | 10 °C | 99 % | 0% | 0% | 82% | 98% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 11 °C 10 °C |
0,3 mm | 5.5 m/s20 km/h juhozápadný |
1021 hPa | 89 % | 9 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| zamračené | 17 °C 16 °C |
0,0 mm | 7.2 m/s26 km/h juhozápadný |
1022 hPa | 63 % | 9 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 96% | |
| 19:00
20:00
| oblačno | 17 °C 16 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h juhozápadný |
1022 hPa | 64 % | 10 °C | 56 % | 0% | 10% | 35% | 25% | |
Kilballivor, Írsko - informácie
Štát: ÍrskoGPS súradnice: 53,5350; -6,9636
Časová zóna: Europe / Dublin
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Kilballivor, Írsko. Predpoveď počasia Kilballivor.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Kilballivor dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Kilballivor
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
22. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:16 | 21:33 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:24 | 16:17 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:28 | 22:21 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 03:20 | 23:31 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| nenastáva | nenastáva |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 11:17 | 23.05.2026 02:36 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |