Počasie Kingsland, Connaught dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Kingsland, Connaught na 10 dní.
Nedeľa 24. máj
19 / 10°C
| 0.0 mm | 5 km/h |
| 10 °C | 9 °C | 01:00 | |
| 10 °C | 10 °C | 07:00 | |
| 17 °C | 18 °C | 13:00 | |
| 19 °C | 19 °C | 19:00 |
východ slnka 05:17
západ slnka 21:44
PO HODINÁCH
západ slnka 21:44
|
|
Predpoveď počasia Kingsland, Connaught, Írsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
nedeľa 24.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| oblačno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h severoseverozápadný |
1028 hPa | 95 % | 8 °C | 75 % | 0% | 10% | 0% | 72% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 10 °C 10 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h severoseverozápadný |
1029 hPa | 95 % | 9 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| jasno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h juhozápadný |
1030 hPa | 69 % | 11 °C | 3 % | 0% | 3% | 0% | 0% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h západný |
1030 hPa | 65 % | 12 °C | 10 % | 0% | 10% | 0% | 0% | |
pondelok 25.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| jasno | 11 °C 11 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h severoseverovýchodný |
1031 hPa | 92 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| oblačno | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h východojuhovýchodný |
1031 hPa | 97 % | 11 °C | 53 % | 0% | 53% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| jasno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h juhovýchodný |
1030 hPa | 69 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h východojuhovýchodný |
1028 hPa | 58 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Kingsland, Connaught, Írsko - informácie
Štát: ÍrskoGPS súradnice: 53,9167; -8,3667
Časová zóna: Europe / Dublin
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Kingsland, Connaught, Írsko. Predpoveď počasia Kingsland, Connaught.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Kingsland, Connaught dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Kingsland, Connaught
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
24. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:17 | 21:44 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:30 | 16:26 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:27 | 22:34 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 03:15 | 23:48 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| nenastáva | nenastáva |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 23.05.2026 12:48 | 24.05.2026 02:53 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |