Počasie Kingsland, Connaught vikend
Predpoveď počasia pre mesto Kingsland, Connaught na tento alebo budúci víkend.
|
Piatok
22. 5. |
Sobota
23. 5. |
Nedeľa
24. 5. |
Sobota cez deň ráno dážď, dopoludnie zamračené, poludnie spočiatku zamračené, neskoršie polojasno. Nedeľa cez deň ráno oblačno, dopoludnie zamračené, poludnie spočiatku zamračené, neskoršie jasno.
Piatok 22. máj
16 / 12°C
| 3.9 mm | 14 km/h |
| 12 °C | 12 °C | 01:00 | |
| 12 °C | 12 °C | 07:00 | |
| 16 °C | 16 °C | 13:00 | |
| 16 °C | 16 °C | 19:00 |
východ slnka 05:20
západ slnka 21:41
PO HODINÁCH
západ slnka 21:41
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Kingsland, Connaught, Írsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 12 °C 12 °C |
0,2 mm | 4.6 m/s17 km/h južný |
1018 hPa | 97 % | 12 °C | 100 % | 0% | 100% | 90% | 73% | |
| 07:00
08:00
| slabý dážď | 12 °C 12 °C |
0,8 mm | 4.1 m/s15 km/h juhojuhovýchodný |
1017 hPa | 98 % | 11 °C | 100 % | 0% | 100% | 94% | 98% | |
| 13:00
14:00
| dážď | 16 °C 16 °C |
1,0 mm | 3.9 m/s14 km/h juhojuhovýchodný |
1017 hPa | 83 % | 13 °C | 100 % | 0% | 97% | 59% | 93% | |
| 19:00
20:00
| dážď | 16 °C 16 °C |
1,9 mm | 4.5 m/s16 km/h južný |
1014 hPa | 86 % | 13 °C | 100 % | 0% | 41% | 57% | 98% | |
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| dážď | 12 °C 12 °C |
1,0 mm | 3.3 m/s12 km/h južný |
1016 hPa | 98 % | 12 °C | 100 % | 0% | 100% | 60% | 0% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 11 °C 10 °C |
0,3 mm | 3.9 m/s14 km/h severozápadný |
1019 hPa | 96 % | 10 °C | 100 % | 0% | 40% | 100% | 0% | |
| 13:00
14:00
| oblačno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h severoseverozápadný |
1023 hPa | 72 % | 11 °C | 64 % | 0% | 63% | 4% | 0% | |
| 19:00
20:00
| polojasno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h severoseverozápadný |
1025 hPa | 77 % | 11 °C | 13 % | 0% | 12% | 0% | 0% | |
Kingsland, Connaught, Írsko - informácie
Štát: ÍrskoGPS súradnice: 53,9167; -8,3667
Časová zóna: Europe / Dublin
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Kingsland, Connaught, Írsko. Predpoveď počasia Kingsland, Connaught.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Kingsland, Connaught dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Kingsland, Connaught
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
22. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:20 | 21:41 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:30 | 16:21 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:31 | 22:30 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 03:20 | 23:42 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| nenastáva | nenastáva |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 11:22 | 23.05.2026 02:42 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |