Počasie Kingsland, Connaught pozajtra
Predpoveď počasia Kingsland, Connaught 21. máj 2026
Cez deň ráno a dopoludnie dážď, poludnie spočiatku dážď, neskoršie zamračené. Najvyššia teplota 16 °C. Úhrn zrážok 13,5 mm. V noci najnižšia teplota 12 °C. Úhrn zrážok 0,2 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Kingsland, Connaught, Írsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
01:00
| silný dážď | 12 °C 11 °C |
1,5 mm | 5.2 m/s19 km/h juhojuhovýchodný |
1014 hPa | 93 % | 11 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 79% | |
| 01:00
02:00
| silný dážď | 12 °C 11 °C |
1,0 mm | 5.6 m/s20 km/h juhojuhovýchodný |
1014 hPa | 97 % | 11 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 50% | |
| 02:00
03:00
| dážď | 12 °C 11 °C |
0,4 mm | 5.7 m/s21 km/h juhojuhovýchodný |
1013 hPa | 98 % | 11 °C | 100 % | 0% | 100% | 99% | 87% | |
| 03:00
04:00
| silný dážď | 12 °C 11 °C |
1,2 mm | 6.1 m/s22 km/h južný |
1013 hPa | 98 % | 11 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 96% | |
| 04:00
05:00
| dážď | 12 °C 11 °C |
0,4 mm | 6.5 m/s23 km/h južný |
1013 hPa | 97 % | 12 °C | 100 % | 0% | 100% | 95% | 91% | |
| 05:00
06:00
| slabý dážď | 13 °C 13 °C |
0,2 mm | 6.4 m/s23 km/h juhojuhozápadný |
1013 hPa | 97 % | 12 °C | 100 % | 0% | 100% | 88% | 0% | |
| 06:00
07:00
| zamračené | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 6.5 m/s23 km/h juhojuhozápadný |
1014 hPa | 97 % | 12 °C | 100 % | 0% | 100% | 2% | 0% | |
| 07:00
08:00
| dážď | 13 °C 13 °C |
1,5 mm | 5.8 m/s21 km/h juhozápadný |
1015 hPa | 98 % | 12 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 9% | |
| 13:00
14:00
| silný dážď | 16 °C 16 °C |
8,4 mm | 5.8 m/s21 km/h juhojuhozápadný |
1016 hPa | 86 % | 13 °C | 99 % | 0% | 34% | 90% | 93% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 14 °C 14 °C |
0,4 mm | 6.0 m/s22 km/h južný |
1017 hPa | 96 % | 13 °C | 100 % | 0% | 68% | 99% | 100% | |
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 12 °C 12 °C |
0,2 mm | 4.6 m/s17 km/h južný |
1018 hPa | 97 % | 12 °C | 100 % | 0% | 100% | 90% | 73% | |
| 07:00
08:00
| slabý dážď | 12 °C 12 °C |
0,8 mm | 4.1 m/s15 km/h juhojuhovýchodný |
1017 hPa | 98 % | 11 °C | 100 % | 0% | 100% | 94% | 98% | |
| 13:00
14:00
| dážď | 16 °C 16 °C |
1,0 mm | 3.9 m/s14 km/h juhojuhovýchodný |
1017 hPa | 83 % | 13 °C | 100 % | 0% | 97% | 59% | 93% | |
| 19:00
20:00
| dážď | 16 °C 16 °C |
1,9 mm | 4.5 m/s16 km/h južný |
1014 hPa | 86 % | 13 °C | 100 % | 0% | 41% | 57% | 98% | |
Kingsland, Connaught, Írsko - informácie
Štát: ÍrskoGPS súradnice: 53,9167; -8,3667
Časová zóna: Europe / Dublin
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Kingsland, Connaught, Írsko. Predpoveď počasia Kingsland, Connaught.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Kingsland, Connaught dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Kingsland, Connaught
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
21. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:21 | 21:39 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:30 | 16:18 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:33 | 22:28 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 03:23 | 23:39 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| nenastáva | nenastáva |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 21.05.2026 09:50 | 22.05.2026 02:29 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |