Počasie Kingsland, Connaught zajtra
| 11 °C | 9 °C | 09:00 | |
| 13 °C | 11 °C | 12:00 | |
| 16 °C | 14 °C | 15:00 | |
| 12 °C | 12 °C | 21:00 |
východ slnka 05:22
západ slnka 21:38
PO HODINÁCH
západ slnka 21:38
Predpoveď počasia Kingsland, Connaught 20. máj 2026
Cez deň oblačno, poludnie spočiatku oblačno, neskoršie dážď. Najvyššia teplota 16 °C. Úhrn zrážok 2,8 mm. V noci najnižšia teplota 8 °C. Úhrn zrážok 3,2 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Kingsland, Connaught, Írsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 20.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
01:00
| zamračené | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 6.6 m/s24 km/h juhozápadný |
1000 hPa | 96 % | 9 °C | 100 % | 0% | 100% | 71% | 0% | |
| 01:00
02:00
| zamračené | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 6.3 m/s23 km/h západojuhozápadný |
1001 hPa | 96 % | 9 °C | 99 % | 0% | 99% | 7% | 0% | |
| 02:00
03:00
| oblačno | 9 °C 8 °C |
0,0 mm | 5.7 m/s21 km/h západojuhozápadný |
1002 hPa | 96 % | 8 °C | 43 % | 0% | 39% | 8% | 0% | |
| 03:00
04:00
| polojasno | 9 °C 8 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h západojuhozápadný |
1003 hPa | 96 % | 8 °C | 29 % | 0% | 28% | 3% | 0% | |
| 04:00
05:00
| oblačno | 9 °C 8 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h západojuhozápadný |
1004 hPa | 96 % | 8 °C | 43 % | 0% | 38% | 10% | 0% | |
| 05:00
06:00
| oblačno | 8 °C 6 °C |
0,0 mm | 5.6 m/s20 km/h západojuhozápadný |
1004 hPa | 96 % | 7 °C | 71 % | 0% | 71% | 3% | 0% | |
| 06:00
07:00
| oblačno | 8 °C 6 °C |
0,0 mm | 5.9 m/s21 km/h západojuhozápadný |
1005 hPa | 95 % | 7 °C | 63 % | 0% | 63% | 3% | 0% | |
| 07:00
08:00
| oblačno | 9 °C 7 °C |
0,0 mm | 6.3 m/s23 km/h západojuhozápadný |
1006 hPa | 94 % | 8 °C | 44 % | 0% | 42% | 4% | 0% | |
| 08:00
09:00
| slabé dažďové prehánky |
10 °C 8 °C |
0,1 mm | 6.3 m/s23 km/h západojuhozápadný |
1007 hPa | 92 % | 8 °C | 42 % | 0% | 42% | 0% | 0% | |
| 09:00
10:00
| oblačno | 11 °C 9 °C |
0,0 mm | 7.8 m/s28 km/h západojuhozápadný |
1008 hPa | 84 % | 8 °C | 47 % | 0% | 46% | 8% | 0% | |
| 10:00
11:00
| oblačno | 12 °C 10 °C |
0,0 mm | 8.4 m/s30 km/h západojuhozápadný |
1009 hPa | 75 % | 7 °C | 82 % | 0% | 82% | 0% | 0% | |
| 11:00
12:00
| oblačno | 12 °C 10 °C |
0,0 mm | 8.2 m/s30 km/h západojuhozápadný |
1010 hPa | 71 % | 7 °C | 58 % | 0% | 58% | 0% | 0% | |
| 12:00
13:00
| polojasno | 13 °C 11 °C |
0,0 mm | 7.7 m/s28 km/h západojuhozápadný |
1011 hPa | 66 % | 7 °C | 35 % | 0% | 33% | 0% | 3% | |
| 13:00
14:00
| oblačno | 14 °C 12 °C |
0,0 mm | 7.2 m/s26 km/h západojuhozápadný |
1012 hPa | 61 % | 6 °C | 83 % | 0% | 80% | 0% | 13% | |
| 14:00
15:00
| polojasno | 15 °C 13 °C |
0,0 mm | 7.0 m/s25 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 58 % | 6 °C | 36 % | 0% | 11% | 0% | 28% | |
| 15:00
16:00
| oblačno | 16 °C 14 °C |
0,0 mm | 6.8 m/s24 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 58 % | 7 °C | 80 % | 0% | 28% | 0% | 73% | |
| 16:00
17:00
| zamračené | 16 °C 14 °C |
0,0 mm | 7.1 m/s26 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 58 % | 7 °C | 99 % | 0% | 97% | 25% | 73% | |
| 17:00
18:00
| zamračené | 15 °C 13 °C |
0,0 mm | 6.9 m/s25 km/h juhozápadný |
1014 hPa | 68 % | 9 °C | 99 % | 0% | 87% | 9% | 93% | |
| 18:00
19:00
| zamračené | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h juhozápadný |
1014 hPa | 74 % | 9 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 100% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h juhozápadný |
1015 hPa | 76 % | 10 °C | 100 % | 0% | 89% | 0% | 99% | |
| 20:00
21:00
| oblačno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h juhozápadný |
1015 hPa | 79 % | 10 °C | 99 % | 0% | 8% | 2% | 99% | |
| 21:00
22:00
| zamračené | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h juhojuhozápadný |
1015 hPa | 88 % | 10 °C | 96 % | 0% | 4% | 70% | 95% | |
| 22:00
23:00
| zamračené | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h juhovýchodný |
1015 hPa | 92 % | 10 °C | 100 % | 0% | 16% | 98% | 97% | |
| 23:00
00:00
| dážď | 12 °C 11 °C |
0,8 mm | 3.9 m/s14 km/h východojuhovýchodný |
1015 hPa | 92 % | 10 °C | 100 % | 0% | 58% | 100% | 89% | |
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
01:00
| silný dážď | 12 °C 11 °C |
1,5 mm | 5.2 m/s19 km/h juhojuhovýchodný |
1014 hPa | 93 % | 11 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 79% | |
| 01:00
02:00
| silný dážď | 12 °C 11 °C |
1,0 mm | 5.6 m/s20 km/h juhojuhovýchodný |
1014 hPa | 97 % | 11 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 50% | |
| 02:00
03:00
| dážď | 12 °C 11 °C |
0,4 mm | 5.7 m/s21 km/h juhojuhovýchodný |
1013 hPa | 98 % | 11 °C | 100 % | 0% | 100% | 99% | 87% | |
| 03:00
04:00
| silný dážď | 12 °C 11 °C |
1,2 mm | 6.1 m/s22 km/h južný |
1013 hPa | 98 % | 11 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 96% | |
| 04:00
05:00
| dážď | 12 °C 11 °C |
0,4 mm | 6.5 m/s23 km/h južný |
1013 hPa | 97 % | 12 °C | 100 % | 0% | 100% | 95% | 91% | |
| 05:00
06:00
| slabý dážď | 13 °C 13 °C |
0,2 mm | 6.4 m/s23 km/h juhojuhozápadný |
1013 hPa | 97 % | 12 °C | 100 % | 0% | 100% | 88% | 0% | |
| 06:00
07:00
| zamračené | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 6.5 m/s23 km/h juhojuhozápadný |
1014 hPa | 97 % | 12 °C | 100 % | 0% | 100% | 2% | 0% | |
| 07:00
08:00
| dážď | 13 °C 13 °C |
1,5 mm | 5.8 m/s21 km/h juhozápadný |
1015 hPa | 98 % | 12 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 9% | |
| 13:00
14:00
| silný dážď | 16 °C 16 °C |
8,4 mm | 5.8 m/s21 km/h juhojuhozápadný |
1016 hPa | 86 % | 13 °C | 99 % | 0% | 34% | 90% | 93% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 14 °C 14 °C |
0,4 mm | 6.0 m/s22 km/h južný |
1017 hPa | 96 % | 13 °C | 100 % | 0% | 68% | 99% | 100% | |
Kingsland, Connaught, Írsko - informácie
Štát: ÍrskoGPS súradnice: 53,9167; -8,3667
Časová zóna: Europe / Dublin
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Kingsland, Connaught, Írsko. Predpoveď počasia Kingsland, Connaught.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Kingsland, Connaught dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Kingsland, Connaught
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
20. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:22 | 21:38 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:30 | 16:15 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:34 | 22:26 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 03:26 | 23:36 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| nenastáva | nenastáva |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 20.05.2026 08:17 | 21.05.2026 02:09 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |