Počasie Arguineguin týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Arguineguin na tento a budúci týždeň.
Streda 29. apríl
18 / 14°C
| 0.0 mm | 4 km/h |
| 15 °C | 16 °C | 01:00 | |
| 14 °C | 14 °C | 07:00 | |
| 17 °C | 18 °C | 13:00 | |
| 18 °C | 18 °C | 19:00 |
východ slnka 07:24
západ slnka 20:35
PO HODINÁCH
západ slnka 20:35
Interaktívna mapa počasia Kanárske ostrovy, Španielsko
GPS: 27,7937; -15,6588
nadmorská výška: 284 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Arguineguin, Kanárske ostrovy, Španielsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
01:00
| oblačno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h juhovýchodný |
1015 hPa | 83 % | 12 °C | 42 % | 0% | 40% | 0% | 2% | |
| 01:00
02:00
| jasno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h východojuhovýchodný |
1014 hPa | 86 % | 12 °C | 23 % | 0% | 21% | 0% | 3% | |
| 07:00
08:00
| jasno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h východný |
1012 hPa | 84 % | 11 °C | 4 % | 0% | 4% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| zamračené | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h západojuhozápadný |
1014 hPa | 68 % | 11 °C | 99 % | 0% | 2% | 0% | 99% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h západný |
1012 hPa | 69 % | 12 °C | 10 % | 0% | 10% | 0% | 0% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| jasno | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h východojuhovýchodný |
1015 hPa | 89 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| polojasno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 0.1 m/s0 km/h východný |
1015 hPa | 81 % | 10 °C | 28 % | 0% | 28% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| oblačno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h západojuhozápadný |
1018 hPa | 65 % | 11 °C | 64 % | 0% | 64% | 0% | 0% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h západojuhozápadný |
1017 hPa | 67 % | 12 °C | 98 % | 0% | 40% | 0% | 96% | |
Arguineguin, Kanárske ostrovy, Španielsko - informácie
Štát: Kanárske ostrovy, ŠpanielskoGPS súradnice: 27,7937; -15,6588
Časová zóna: Atlantic / Canary
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Nadmorská výška: 284 m
Administratívna časť:
- Kanárske ostrovy, Las Palmas de Gran Canaria
- Las Palmas, Las Palmas de Gran Canaria
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Arguineguin, Kanárske ostrovy, Španielsko. Predpoveď počasia Arguineguin.
Arguineguin - počasie v okolí - väčšie mestá
Arguineguin - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Arguineguin dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Arguineguin
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 07:24 | 20:35 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:59 | 13:11 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:59 | 21:00 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 06:30 | 21:29 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 06:00 | 21:59 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 17:55 | 29.04.2026 05:53 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |