Počasie Hacienda La Esmeralda vikend
Predpoveď počasia pre mesto Hacienda La Esmeralda na tento alebo budúci víkend.
Nedeľa 3. máj
27 / 19°C
| 15.9 mm | 9 km/h |
| 19 °C | 22 °C | 01:00 | |
| 19 °C | 22 °C | 07:00 | |
| 27 °C | 30 °C | 13:00 | |
| 20 °C | 24 °C | 19:00 |
východ slnka 05:55
západ slnka 18:09
PO HODINÁCH
západ slnka 18:09
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Hacienda La Esmeralda, Kolumbia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
nedeľa 03.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| slabý dážď | 19 °C 22 °C |
0,9 mm | 1.0 m/s4 km/h juhojuhozápadný |
1015 hPa | 94 % | 18 °C | 100 % | 0% | 79% | 25% | 98% | |
| 07:00
14:00
| slabý dážď | 19 °C 22 °C |
0,9 mm | 0.6 m/s2 km/h juhojuhozápadný |
1015 hPa | 96 % | 18 °C | 100 % | 0% | 46% | 17% | 100% | |
| 13:00
20:00
| silný dážď | 27 °C 30 °C |
11,4 mm | 2.4 m/s9 km/h severoseverovýchodný |
1010 hPa | 66 % | 19 °C | 89 % | 0% | 15% | 25% | 84% | |
| 19:00
02:00
| dážď | 20 °C 23 °C |
2,7 mm | 1.7 m/s6 km/h východojuhovýchodný |
1013 hPa | 95 % | 19 °C | 100 % | 0% | 71% | 82% | 99% | |
pondelok 04.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| slabý dážď | 19 °C 22 °C |
0,7 mm | 0.8 m/s3 km/h juhojuhovýchodný |
1014 hPa | 99 % | 19 °C | 100 % | 0% | 87% | 35% | 100% | |
| 07:00
14:00
| zamračené | 20 °C 23 °C |
0,1 mm | 1.0 m/s4 km/h juhovýchodný |
1013 hPa | 97 % | 19 °C | 99 % | 0% | 30% | 2% | 99% | |
| 13:00
20:00
| dážď | 26 °C 29 °C |
2,9 mm | 1.7 m/s6 km/h severovýchodný |
1010 hPa | 68 % | 19 °C | 97 % | 0% | 44% | 21% | 93% | |
Hacienda La Esmeralda, Kolumbia - informácie
Štát: KolumbiaGPS súradnice: 3,0845; -76,4223
Časová zóna: America / Bogota
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Nadmorská výška: 1022 m
Administratívna časť:
- Departamento del Cauca, Popayán, Cauca
- Santander de Quilichao, Santander de Quilichao
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Hacienda La Esmeralda, Kolumbia. Predpoveď počasia Hacienda La Esmeralda.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Hacienda La Esmeralda dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Hacienda La Esmeralda
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
3. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:55 | 18:09 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:02 | 12:14 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:33 | 18:31 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:09 | 18:56 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:43 | 19:21 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 02.05.2026 19:00 | 03.05.2026 07:12 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |