Počasie Modelo dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Modelo na 10 dní.
Pondelok 18. máj
28 / 25°C
| 5.3 mm | 5 km/h |
| 26 °C | 32 °C | 20:00 | |
| 26 °C | 32 °C | 21:00 | |
| 26 °C | 32 °C | 22:00 | |
| 26 °C | 32 °C | 23:00 |
východ slnka 05:55
západ slnka 18:13
PO HODINÁCH
západ slnka 18:13
|
|
Predpoveď počasia Modelo, Kolumbia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 18.05.2026 |
|||||||||||||
| 14:00
21:00
| dažďové prehánky | 28 °C 34 °C |
0,9 mm | 2.6 m/s9 km/h západný |
1008 hPa | 85 % | 25 °C | 84 % | 0% | 25% | 23% | 73% | |
| 15:00
22:00
| dážď | 27 °C 33 °C |
0,9 mm | 1.9 m/s7 km/h južný |
1007 hPa | 88 % | 25 °C | 93 % | 0% | 28% | 12% | 90% | |
| 16:00
23:00
| silný dážď | 27 °C 34 °C |
1,0 mm | 1.3 m/s5 km/h východoseverovýchodný |
1007 hPa | 92 % | 25 °C | 99 % | 0% | 64% | 49% | 96% | |
| 17:00
00:00
| silný dážď | 26 °C 32 °C |
1,6 mm | 1.3 m/s5 km/h východojuhovýchodný |
1008 hPa | 95 % | 25 °C | 100 % | 0% | 100% | 71% | 99% | |
| 18:00
01:00
| dážď | 25 °C 31 °C |
0,6 mm | 1.6 m/s6 km/h východný |
1008 hPa | 99 % | 25 °C | 100 % | 50% | 96% | 97% | 98% | |
| 19:00
02:00
| slabý dážď | 25 °C 31 °C |
0,2 mm | 1.5 m/s5 km/h východný |
1009 hPa | 99 % | 25 °C | 100 % | 4% | 97% | 57% | 97% | |
| 20:00
03:00
| zamračené | 26 °C 33 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h západojuhozápadný |
1009 hPa | 98 % | 25 °C | 99 % | 0% | 10% | 13% | 99% | |
| 21:00
04:00
| zamračené | 26 °C 33 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h juhozápadný |
1010 hPa | 97 % | 25 °C | 99 % | 0% | 17% | 2% | 98% | |
| 22:00
05:00
| zamračené | 26 °C 32 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h juhovýchodný |
1011 hPa | 96 % | 24 °C | 100 % | 0% | 21% | 8% | 100% | |
| 23:00
06:00
| slabý dážď | 26 °C 32 °C |
0,1 mm | 0.9 m/s3 km/h juhovýchodný |
1011 hPa | 95 % | 24 °C | 100 % | 0% | 22% | 17% | 100% | |
utorok 19.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
07:00
| dážď | 26 °C 32 °C |
0,5 mm | 0.5 m/s2 km/h východoseverovýchodný |
1011 hPa | 94 % | 24 °C | 100 % | 0% | 10% | 25% | 100% | |
| 01:00
08:00
| dažďové prehánky | 25 °C 31 °C |
0,7 mm | 0.7 m/s3 km/h východný |
1010 hPa | 96 % | 24 °C | 99 % | 0% | 9% | 5% | 99% | |
| 02:00
09:00
| dážď | 25 °C 31 °C |
0,4 mm | 0.9 m/s3 km/h východný |
1009 hPa | 96 % | 24 °C | 99 % | 0% | 15% | 18% | 99% | |
| 03:00
10:00
| slabý dážď | 25 °C 31 °C |
0,1 mm | 0.9 m/s3 km/h juhojuhovýchodný |
1009 hPa | 94 % | 24 °C | 98 % | 0% | 63% | 8% | 89% | |
| 04:00
11:00
| zamračené | 25 °C 31 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h juhovýchodný |
1008 hPa | 94 % | 24 °C | 93 % | 0% | 50% | 0% | 82% | |
| 05:00
12:00
| oblačno | 25 °C 31 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h juhovýchodný |
1008 hPa | 95 % | 24 °C | 82 % | 0% | 13% | 5% | 79% | |
| 06:00
13:00
| oblačno | 25 °C 31 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h východný |
1009 hPa | 94 % | 24 °C | 95 % | 0% | 9% | 1% | 94% | |
| 07:00
14:00
| zamračené | 26 °C 32 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h východoseverovýchodný |
1009 hPa | 95 % | 25 °C | 96 % | 0% | 29% | 0% | 94% | |
| 08:00
15:00
| zamračené | 26 °C 32 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h východoseverovýchodný |
1010 hPa | 92 % | 25 °C | 92 % | 0% | 71% | 0% | 75% | |
| 09:00
16:00
| oblačno | 27 °C 33 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h východoseverovýchodný |
1010 hPa | 85 % | 24 °C | 85 % | 0% | 49% | 0% | 71% | |
| 10:00
17:00
| oblačno | 30 °C 36 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severoseverovýchodný |
1010 hPa | 73 % | 24 °C | 38 % | 0% | 37% | 0% | 0% | |
| 11:00
18:00
| zamračené | 32 °C 37 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h západný |
1009 hPa | 63 % | 23 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 12:00
19:00
| slabý dážď | 32 °C 37 °C |
0,1 mm | 2.8 m/s10 km/h západoseverozápadný |
1008 hPa | 62 % | 23 °C | 90 % | 0% | 89% | 1% | 0% | |
| 13:00
20:00
| dažďové prehánky | 32 °C 37 °C |
0,3 mm | 3.5 m/s13 km/h západný |
1007 hPa | 61 % | 24 °C | 55 % | 0% | 49% | 7% | 10% | |
| 14:00
21:00
| dažďové prehánky | 31 °C 36 °C |
0,3 mm | 3.6 m/s13 km/h západný |
1006 hPa | 67 % | 24 °C | 43 % | 0% | 25% | 15% | 18% | |
| 15:00
22:00
| dažďové prehánky | 30 °C 35 °C |
0,5 mm | 3.2 m/s12 km/h západojuhozápadný |
1005 hPa | 72 % | 24 °C | 68 % | 0% | 32% | 18% | 46% | |
| 16:00
23:00
| dážď | 29 °C 35 °C |
0,3 mm | 3.1 m/s11 km/h juhozápadný |
1005 hPa | 79 % | 25 °C | 88 % | 0% | 25% | 25% | 81% | |
| 17:00
00:00
| slabý dážď | 28 °C 34 °C |
0,2 mm | 2.3 m/s8 km/h južný |
1006 hPa | 87 % | 26 °C | 96 % | 0% | 49% | 21% | 92% | |
| 18:00
01:00
| dážď | 28 °C 35 °C |
0,4 mm | 2.1 m/s8 km/h južný |
1007 hPa | 92 % | 26 °C | 100 % | 0% | 85% | 16% | 96% | |
| 19:00
02:00
| silný dážď | 27 °C 34 °C |
1,1 mm | 1.5 m/s5 km/h južný |
1008 hPa | 94 % | 26 °C | 98 % | 0% | 28% | 25% | 97% | |
| 20:00
03:00
| silný dážď | 27 °C 34 °C |
1,0 mm | 1.8 m/s6 km/h južný |
1009 hPa | 98 % | 26 °C | 100 % | 0% | 100% | 50% | 99% | |
| 21:00
04:00
| dážď | 26 °C 33 °C |
0,7 mm | 1.2 m/s4 km/h južný |
1009 hPa | 98 % | 26 °C | 100 % | 0% | 100% | 18% | 99% | |
| 22:00
05:00
| silný dážď | 26 °C 32 °C |
1,0 mm | 1.9 m/s7 km/h južný |
1009 hPa | 98 % | 25 °C | 100 % | 47% | 100% | 85% | 100% | |
| 23:00
06:00
| dážď | 26 °C 33 °C |
0,3 mm | 1.7 m/s6 km/h južný |
1010 hPa | 98 % | 25 °C | 100 % | 0% | 100% | 31% | 100% | |
Modelo, Kolumbia - informácie
Štát: KolumbiaGPS súradnice: 3,8850; -77,0285
Časová zóna: America / Bogota
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Nadmorská výška: 16 m
Administratívna časť:
- Departamento del Valle del Cauca, Cali, Valle del Cauca
- Buenaventura, Buenaventura, Valle del Cauca
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Modelo, Kolumbia. Predpoveď počasia Modelo.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Modelo dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Modelo
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
18. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:55 | 18:13 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:04 | 12:18 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:32 | 18:36 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:07 | 19:01 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:41 | 19:27 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 18.05.2026 07:38 | 18.05.2026 20:28 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |