Počasie Modelo dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Modelo na 10 dní.
Štvrtok 21. máj
31 / 24°C
| 32.1 mm | 6 km/h |
| 24 °C | 29 °C | 06:00 | |
| 24 °C | 29 °C | 07:00 | |
| 30 °C | 36 °C | 13:00 | |
| 26 °C | 32 °C | 19:00 |
východ slnka 05:55
západ slnka 18:14
PO HODINÁCH
západ slnka 18:14
|
|
Predpoveď počasia Modelo, Kolumbia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
07:00
| silný dážď | 24 °C 29 °C |
2,3 mm | 1.7 m/s6 km/h východojuhovýchodný |
1011 hPa | 99 % | 24 °C | 100 % | 2% | 100% | 61% | 100% | |
| 01:00
08:00
| silný dážď | 24 °C 29 °C |
4,1 mm | 2.2 m/s8 km/h juhovýchodný |
1010 hPa | 99 % | 24 °C | 100 % | 5% | 80% | 84% | 100% | |
| 02:00
09:00
| silný dážď | 24 °C 29 °C |
3,1 mm | 2.1 m/s8 km/h juhojuhovýchodný |
1010 hPa | 99 % | 24 °C | 100 % | 1% | 100% | 97% | 100% | |
| 03:00
10:00
| silný dážď | 24 °C 29 °C |
4,5 mm | 1.7 m/s6 km/h južný |
1010 hPa | 99 % | 24 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 100% | |
| 04:00
11:00
| silný dážď | 24 °C 29 °C |
3,2 mm | 2.3 m/s8 km/h južný |
1010 hPa | 99 % | 24 °C | 100 % | 0% | 40% | 96% | 100% | |
| 05:00
12:00
| silný dážď | 24 °C 29 °C |
2,5 mm | 2.7 m/s10 km/h juhovýchodný |
1010 hPa | 99 % | 23 °C | 100 % | 0% | 20% | 76% | 100% | |
| 06:00
13:00
| silný dážď | 24 °C 29 °C |
4,3 mm | 2.1 m/s8 km/h západoseverozápadný |
1010 hPa | 99 % | 23 °C | 100 % | 0% | 0% | 70% | 100% | |
| 07:00
14:00
| zamračené | 24 °C 29 °C |
0,3 mm | 2.3 m/s8 km/h juhozápadný |
1010 hPa | 98 % | 23 °C | 100 % | 0% | 13% | 3% | 100% | |
| 13:00
20:00
| dážď | 30 °C 35 °C |
1,9 mm | 1.8 m/s6 km/h juhozápadný |
1009 hPa | 67 % | 23 °C | 95 % | 0% | 8% | 6% | 94% | |
| 19:00
02:00
| silný dážď | 26 °C 32 °C |
5,9 mm | 1.5 m/s5 km/h juhojuhozápadný |
1010 hPa | 94 % | 24 °C | 99 % | 0% | 10% | 21% | 98% | |
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| silný dážď | 25 °C 31 °C |
5,7 mm | 0.5 m/s2 km/h juhovýchodný |
1010 hPa | 97 % | 24 °C | 98 % | 0% | 7% | 54% | 98% | |
| 07:00
14:00
| dážď | 24 °C 29 °C |
1,5 mm | 1.4 m/s5 km/h juhovýchodný |
1010 hPa | 99 % | 24 °C | 100 % | 0% | 44% | 3% | 99% | |
| 13:00
20:00
| silný dážď | 29 °C 35 °C |
6,8 mm | 1.3 m/s5 km/h západojuhozápadný |
1009 hPa | 78 % | 24 °C | 94 % | 0% | 32% | 8% | 92% | |
| 19:00
02:00
| slabý dážď | 25 °C 31 °C |
0,7 mm | 0.2 m/s1 km/h severovýchodný |
1010 hPa | 97 % | 24 °C | 99 % | 0% | 41% | 35% | 99% | |
Modelo, Kolumbia - informácie
Štát: KolumbiaGPS súradnice: 3,8850; -77,0285
Časová zóna: America / Bogota
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Nadmorská výška: 16 m
Administratívna časť:
- Departamento del Valle del Cauca, Cali, Valle del Cauca
- Buenaventura, Buenaventura, Valle del Cauca
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Modelo, Kolumbia. Predpoveď počasia Modelo.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Modelo dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Modelo
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
21. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:55 | 18:14 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:04 | 12:19 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:32 | 18:36 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:07 | 19:02 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:41 | 19:28 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 21.05.2026 10:48 | 21.05.2026 23:25 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |