Počasie Modelo dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Modelo na 10 dní.
Nedeľa 24. máj
31 / 24°C
| 18.3 mm | 6 km/h |
| 25 °C | 31 °C | 01:00 | |
| 25 °C | 31 °C | 07:00 | |
| 31 °C | 36 °C | 13:00 | |
| 25 °C | 32 °C | 19:00 |
východ slnka 05:55
západ slnka 18:14
PO HODINÁCH
západ slnka 18:14
|
|
Predpoveď počasia Modelo, Kolumbia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
nedeľa 24.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| zamračené | 25 °C 31 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h západný |
1009 hPa | 98 % | 24 °C | 97 % | 0% | 2% | 16% | 97% | |
| 07:00
14:00
| slabý dážď | 25 °C 31 °C |
0,7 mm | 1.2 m/s4 km/h západojuhozápadný |
1008 hPa | 98 % | 24 °C | 95 % | 0% | 17% | 0% | 94% | |
| 13:00
20:00
| dážď | 31 °C 37 °C |
3,7 mm | 1.6 m/s6 km/h západojuhozápadný |
1008 hPa | 67 % | 24 °C | 97 % | 0% | 24% | 8% | 96% | |
| 19:00
02:00
| silný dážď | 25 °C 31 °C |
13,9 mm | 1.1 m/s4 km/h východoseverovýchodný |
1009 hPa | 99 % | 25 °C | 100 % | 0% | 94% | 51% | 100% | |
pondelok 25.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| silný dážď | 25 °C 31 °C |
11,4 mm | 0.2 m/s1 km/h východný |
1010 hPa | 98 % | 24 °C | 100 % | 0% | 89% | 96% | 100% | |
| 07:00
14:00
| slabý dážď | 25 °C 31 °C |
0,9 mm | 0.8 m/s3 km/h juhozápadný |
1009 hPa | 98 % | 24 °C | 99 % | 0% | 8% | 14% | 99% | |
| 13:00
20:00
| silný dážď | 30 °C 36 °C |
7,4 mm | 1.8 m/s6 km/h juhozápadný |
1008 hPa | 71 % | 24 °C | 96 % | 0% | 14% | 6% | 96% | |
| 19:00
02:00
| silný dážď | 25 °C 31 °C |
19,2 mm | 1.0 m/s4 km/h južný |
1009 hPa | 99 % | 24 °C | 99 % | 0% | 36% | 5% | 99% | |
Modelo, Kolumbia - informácie
Štát: KolumbiaGPS súradnice: 3,8850; -77,0285
Časová zóna: America / Bogota
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Nadmorská výška: 16 m
Administratívna časť:
- Departamento del Valle del Cauca, Cali, Valle del Cauca
- Buenaventura, Buenaventura, Valle del Cauca
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Modelo, Kolumbia. Predpoveď počasia Modelo.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Modelo dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Modelo
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
24. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:55 | 18:14 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:04 | 12:19 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:32 | 18:37 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:07 | 19:02 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:41 | 19:28 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 23.05.2026 12:30 | 24.05.2026 00:56 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |