Počasie Modelo dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Modelo na 10 dní.
Utorok 26. máj
30 / 24°C
| 65.3 mm | 6 km/h |
| 24 °C | 30 °C | 01:00 | |
| 24 °C | 30 °C | 07:00 | |
| 29 °C | 35 °C | 13:00 | |
| 25 °C | 31 °C | 19:00 |
východ slnka 05:55
západ slnka 18:15
PO HODINÁCH
západ slnka 18:15
|
|
Predpoveď počasia Modelo, Kolumbia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 26.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| silný dážď | 24 °C 30 °C |
58,2 mm | 0.5 m/s2 km/h východný |
1010 hPa | 99 % | 23 °C | 100 % | 0% | 91% | 100% | 100% | |
| 07:00
14:00
| dážď | 24 °C 30 °C |
3,0 mm | 1.0 m/s4 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 99 % | 24 °C | 100 % | 0% | 53% | 43% | 99% | |
| 13:00
20:00
| dážď | 29 °C 34 °C |
3,6 mm | 1.6 m/s6 km/h juhozápadný |
1009 hPa | 74 % | 24 °C | 96 % | 0% | 7% | 10% | 96% | |
| 19:00
02:00
| zamračené | 25 °C 31 °C |
0,5 mm | 0.7 m/s3 km/h severovýchodný |
1010 hPa | 98 % | 24 °C | 100 % | 0% | 59% | 27% | 99% | |
streda 27.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| dážď | 24 °C 30 °C |
1,4 mm | 0.4 m/s1 km/h západojuhozápadný |
1011 hPa | 99 % | 24 °C | 99 % | 0% | 10% | 21% | 98% | |
| 07:00
14:00
| zamračené | 25 °C 31 °C |
0,2 mm | 0.3 m/s1 km/h juhojuhovýchodný |
1011 hPa | 98 % | 24 °C | 97 % | 0% | 10% | 32% | 96% | |
| 13:00
20:00
| dážď | 31 °C 36 °C |
3,2 mm | 1.8 m/s6 km/h západný |
1009 hPa | 62 % | 23 °C | 95 % | 0% | 36% | 10% | 92% | |
Modelo, Kolumbia - informácie
Štát: KolumbiaGPS súradnice: 3,8850; -77,0285
Časová zóna: America / Bogota
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Nadmorská výška: 16 m
Administratívna časť:
- Departamento del Valle del Cauca, Cali, Valle del Cauca
- Buenaventura, Buenaventura, Valle del Cauca
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Modelo, Kolumbia. Predpoveď počasia Modelo.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Modelo dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Modelo
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:55 | 18:15 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:05 | 12:19 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:32 | 18:37 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:07 | 19:03 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:41 | 19:29 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.05.2026 14:00 | 26.05.2026 02:18 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |