Počasie Dwight Dam dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Dwight Dam na 10 dní.
Streda 29. apríl
14 / 6°C
| 2.2 mm | 12 km/h |
| 6 °C | 4 °C | 02:00 | |
| 8 °C | 5 °C | 08:00 | |
| 14 °C | 13 °C | 14:00 | |
| 9 °C | 7 °C | 20:00 |
východ slnka 05:48
západ slnka 19:47
PO HODINÁCH
západ slnka 19:47
Interaktívna mapa počasia Massachusetts, USA
GPS: 42,1501; -72,5995
nadmorská výška: 34 m miestny čas:
|
|
Predpoveď počasia Dwight Dam, Massachusetts, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| oblačno | 6 °C 4 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severný |
1019 hPa | 71 % | 0 °C | 63 % | 0% | 0% | 0% | 63% | |
| 08:00
14:00
| jasno | 8 °C 6 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h severný |
1018 hPa | 58 % | 0 °C | 9 % | 0% | 9% | 0% | 0% | |
| 14:00
20:00
| slabý dážď | 14 °C 13 °C |
0,9 mm | 3.4 m/s12 km/h východný |
1014 hPa | 68 % | 8 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 96% | |
| 20:00
02:00
| dážď | 9 °C 8 °C |
1,3 mm | 2.5 m/s9 km/h severovýchodný |
1012 hPa | 89 % | 6 °C | 100 % | 0% | 100% | 76% | 100% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| silný dážď | 8 °C 7 °C |
8,7 mm | 2.5 m/s9 km/h východoseverovýchodný |
1009 hPa | 95 % | 7 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 100% | |
| 08:00
14:00
| silný dážď | 9 °C 8 °C |
13,7 mm | 2.2 m/s8 km/h severoseverovýchodný |
1005 hPa | 96 % | 8 °C | 100 % | 0% | 93% | 100% | 100% | |
| 14:00
20:00
| dážď | 11 °C 10 °C |
2,7 mm | 3.2 m/s12 km/h severný |
1001 hPa | 95 % | 10 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 100% | |
| 20:00
02:00
| dážď | 8 °C 6 °C |
1,2 mm | 6.2 m/s22 km/h severozápadný |
1001 hPa | 88 % | 6 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 100% | |
Dwight Dam, Massachusetts, USA - informácie
Štát: Massachusetts, USAGPS súradnice: 42,1501; -72,5995
Časová zóna: America / New York
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Dwight Dam, Massachusetts, USA. Predpoveď počasia Dwight Dam.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Dwight Dam dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Dwight Dam
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:48 | 19:47 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:47 | 13:59 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:17 | 20:18 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:41 | 20:55 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:01 | 21:35 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 16:59 | 29.04.2026 04:33 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |