Počasie Dwight Dam dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Dwight Dam na 10 dní.
Sobota 2. máj
8 / 5°C
| 0.0 mm | 21 km/h |
| 5 °C | 2 °C | 02:00 | |
| 5 °C | 2 °C | 08:00 | |
| 8 °C | 5 °C | 14:00 | |
| 5 °C | 2 °C | 20:00 |
východ slnka 05:44
západ slnka 19:51
PO HODINÁCH
západ slnka 19:51
Interaktívna mapa počasia Massachusetts, USA
GPS: 42,1501; -72,5995
nadmorská výška: 34 m miestny čas:
|
|
Predpoveď počasia Dwight Dam, Massachusetts, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| zamračené | 5 °C 2 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h západoseverozápadný |
1004 hPa | 68 % | 0 °C | 99 % | 0% | 28% | 99% | 53% | |
| 08:00
14:00
| zamračené | 5 °C 3 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h západný |
1005 hPa | 67 % | 0 °C | 100 % | 0% | 25% | 100% | 0% | |
| 14:00
20:00
| zamračené | 8 °C 5 °C |
0,0 mm | 5.9 m/s21 km/h severozápadný |
1007 hPa | 53 % | 0 °C | 99 % | 0% | 50% | 96% | 93% | |
| 20:00
02:00
| zamračené | 5 °C 2 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h severozápadný |
1010 hPa | 66 % | 0 °C | 95 % | 0% | 12% | 94% | 3% | |
nedeľa 03.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| oblačno | 4 °C 2 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h západoseverozápadný |
1011 hPa | 75 % | 0 °C | 43 % | 0% | 37% | 22% | 0% | |
| 08:00
14:00
| jasno | 5 °C 2 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h severoseverozápadný |
1011 hPa | 68 % | 0 °C | 7 % | 0% | 7% | 0% | 0% | |
| 14:00
20:00
| zamračené | 10 °C 7 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h severozápadný |
1011 hPa | 55 % | 1 °C | 100 % | 0% | 100% | 35% | 0% | |
| 20:00
02:00
| polojasno | 7 °C 5 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h západoseverozápadný |
1012 hPa | 66 % | 1 °C | 35 % | 0% | 35% | 0% | 0% | |
Dwight Dam, Massachusetts, USA - informácie
Štát: Massachusetts, USAGPS súradnice: 42,1501; -72,5995
Časová zóna: America / New York
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Dwight Dam, Massachusetts, USA. Predpoveď počasia Dwight Dam.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Dwight Dam dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Dwight Dam
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
2. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:44 | 19:51 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:47 | 14:06 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:13 | 20:22 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:36 | 20:59 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:55 | 21:40 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 01.05.2026 20:14 | 02.05.2026 05:44 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |