Počasie Dwight Dam dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Dwight Dam na 10 dní.
Štvrtok 30. apríl
11 / 8°C
| 26.3 mm | 12 km/h |
| 8 °C | 7 °C | 02:00 | |
| 9 °C | 9 °C | 08:00 | |
| 11 °C | 11 °C | 14:00 | |
| 8 °C | 6 °C | 20:00 |
východ slnka 05:47
západ slnka 19:48
PO HODINÁCH
západ slnka 19:48
Interaktívna mapa počasia Massachusetts, USA
GPS: 42,1501; -72,5995
nadmorská výška: 34 m miestny čas:
|
|
Predpoveď počasia Dwight Dam, Massachusetts, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| silný dážď | 8 °C 7 °C |
8,7 mm | 2.5 m/s9 km/h východoseverovýchodný |
1009 hPa | 95 % | 7 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 100% | |
| 08:00
14:00
| silný dážď | 9 °C 8 °C |
13,7 mm | 2.2 m/s8 km/h severoseverovýchodný |
1005 hPa | 96 % | 8 °C | 100 % | 0% | 93% | 100% | 100% | |
| 14:00
20:00
| dážď | 11 °C 10 °C |
2,7 mm | 3.2 m/s12 km/h severný |
1001 hPa | 95 % | 10 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 100% | |
| 20:00
02:00
| dážď | 8 °C 6 °C |
1,2 mm | 6.2 m/s22 km/h severozápadný |
1001 hPa | 88 % | 6 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 100% | |
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| zamračené | 7 °C 5 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h severozápadný |
1002 hPa | 79 % | 3 °C | 97 % | 0% | 50% | 94% | 0% | |
| 08:00
14:00
| oblačno | 7 °C 4 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h severozápadný |
1003 hPa | 67 % | 1 °C | 47 % | 0% | 45% | 7% | 0% | |
| 14:00
20:00
| zamračené | 11 °C 8 °C |
0,0 mm | 6.5 m/s23 km/h severozápadný |
1003 hPa | 52 % | 1 °C | 92 % | 0% | 69% | 86% | 0% | |
| 20:00
02:00
| zamračené | 7 °C 4 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h západoseverozápadný |
1004 hPa | 60 % | 0 °C | 100 % | 0% | 31% | 100% | 0% | |
Dwight Dam, Massachusetts, USA - informácie
Štát: Massachusetts, USAGPS súradnice: 42,1501; -72,5995
Časová zóna: America / New York
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Dwight Dam, Massachusetts, USA. Predpoveď počasia Dwight Dam.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Dwight Dam dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Dwight Dam
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
30. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:47 | 19:48 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:47 | 14:01 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:16 | 20:19 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:39 | 20:56 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:59 | 21:37 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 29.04.2026 18:04 | 30.04.2026 04:54 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |