Počasie Dwight Dam dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Dwight Dam na 10 dní.
Pondelok 4. máj
14 / 3°C
| 0.1 mm | 3 km/h |
| 3 °C | 1 °C | 02:00 | |
| 6 °C | 4 °C | 08:00 | |
| 14 °C | 12 °C | 14:00 | |
| 10 °C | 9 °C | 20:00 |
východ slnka 05:41
západ slnka 19:53
PO HODINÁCH
západ slnka 19:53
Interaktívna mapa počasia Massachusetts, USA
GPS: 42,1501; -72,5995
nadmorská výška: 34 m miestny čas:
|
|
Predpoveď počasia Dwight Dam, Massachusetts, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 04.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| jasno | 3 °C 1 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h severoseverozápadný |
1013 hPa | 83 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
14:00
| jasno | 6 °C 4 °C |
0,1 mm | 0.3 m/s1 km/h západoseverozápadný |
1014 hPa | 81 % | 2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 14:00
20:00
| oblačno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h južný |
1012 hPa | 51 % | 3 °C | 39 % | 0% | 1% | 37% | 0% | |
| 20:00
02:00
| jasno | 10 °C 8 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h severozápadný |
1013 hPa | 63 % | 3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
utorok 05.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| jasno | 6 °C 4 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severoseverozápadný |
1015 hPa | 82 % | 2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Dwight Dam, Massachusetts, USA - informácie
Štát: Massachusetts, USAGPS súradnice: 42,1501; -72,5995
Časová zóna: America / New York
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Dwight Dam, Massachusetts, USA. Predpoveď počasia Dwight Dam.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Dwight Dam dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Dwight Dam
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
4. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:41 | 19:53 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:47 | 14:11 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:10 | 20:24 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:33 | 21:01 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:51 | 21:43 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 03.05.2026 22:21 | 04.05.2026 06:57 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |