Počasie Colonia 3 de Mayo dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Colonia 3 de Mayo na 10 dní.
Streda 27. máj
26 / 13°C
| 0.6 mm | 1 km/h |
| 16 °C | 17 °C | 00:00 | |
| 13 °C | 14 °C | 06:00 | |
| 26 °C | 27 °C | 12:00 | |
| 24 °C | 25 °C | 18:00 |
východ slnka 05:56
západ slnka 19:11
PO HODINÁCH
západ slnka 19:11
|
|
Predpoveď počasia Colonia 3 de Mayo, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 27.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h južný |
1015 hPa | 89 % | 13 °C | 83 % | 0% | 0% | 3% | 82% | |
| 06:00
14:00
| oblačno | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h juhozápadný |
1015 hPa | 91 % | 11 °C | 42 % | 0% | 18% | 0% | 28% | |
| 12:00
20:00
| slabé dažďové prehánky |
26 °C 27 °C |
0,5 mm | 0.4 m/s1 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 44 % | 12 °C | 55 % | 0% | 0% | 10% | 50% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 24 °C 24 °C |
0,1 mm | 2.6 m/s9 km/h východný |
1008 hPa | 50 % | 13 °C | 94 % | 0% | 0% | 32% | 92% | |
štvrtok 28.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zamračené | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h juhozápadný |
1014 hPa | 87 % | 13 °C | 88 % | 0% | 0% | 0% | 88% | |
| 06:00
14:00
| oblačno | 14 °C 15 °C |
0,1 mm | 1.3 m/s5 km/h južný |
1014 hPa | 92 % | 12 °C | 66 % | 0% | 7% | 0% | 63% | |
| 12:00
20:00
| slabé dažďové prehánky |
27 °C 27 °C |
0,8 mm | 1.0 m/s4 km/h západojuhozápadný |
1012 hPa | 38 % | 11 °C | 21 % | 0% | 0% | 14% | 8% | |
| 18:00
02:00
| slabé dažďové prehánky |
22 °C 22 °C |
0,9 mm | 3.9 m/s14 km/h južný |
1009 hPa | 55 % | 13 °C | 67 % | 0% | 0% | 42% | 43% | |
Colonia 3 de Mayo, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 20,2194; -99,2478
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 256
Nadmorská výška: 1992 m
Administratívna časť:
- Estado de Hidalgo, Pachuca
- Mixquiahuala de Juárez, Mixquiahuala
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Colonia 3 de Mayo, Mexiko. Predpoveď počasia Colonia 3 de Mayo.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Colonia 3 de Mayo dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Colonia 3 de Mayo
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:56 | 19:11 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:34 | 13:14 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:32 | 19:36 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:04 | 20:04 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:34 | 20:33 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.05.2026 15:27 | 27.05.2026 03:14 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |