Počasie Colonia 3 de Mayo dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Colonia 3 de Mayo na 10 dní.
Piatok 29. máj
27 / 14°C
| 1.7 mm | 3 km/h |
| 16 °C | 17 °C | 00:00 | |
| 14 °C | 14 °C | 06:00 | |
| 27 °C | 27 °C | 12:00 | |
| 23 °C | 24 °C | 18:00 |
východ slnka 05:56
západ slnka 19:12
PO HODINÁCH
západ slnka 19:12
|
|
Predpoveď počasia Colonia 3 de Mayo, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 29.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h juhojuhozápadný |
1013 hPa | 90 % | 14 °C | 49 % | 0% | 0% | 0% | 49% | |
| 06:00
14:00
| oblačno | 14 °C 15 °C |
0,1 mm | 1.1 m/s4 km/h juhojuhozápadný |
1014 hPa | 94 % | 12 °C | 40 % | 0% | 40% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 27 °C 27 °C |
1,5 mm | 0.9 m/s3 km/h juhozápadný |
1010 hPa | 32 % | 9 °C | 14 % | 0% | 0% | 13% | 1% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 23 °C 24 °C |
0,1 mm | 3.1 m/s11 km/h južný |
1008 hPa | 65 % | 15 °C | 60 % | 0% | 0% | 15% | 53% | |
sobota 30.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 87 % | 14 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 14 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h južný |
1013 hPa | 92 % | 12 °C | 10 % | 0% | 10% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 27 °C 27 °C |
4,9 mm | 0.6 m/s2 km/h juhozápadný |
1010 hPa | 33 % | 9 °C | 14 % | 0% | 0% | 14% | 0% | |
Colonia 3 de Mayo, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 20,2194; -99,2478
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 256
Nadmorská výška: 1992 m
Administratívna časť:
- Estado de Hidalgo, Pachuca
- Mixquiahuala de Juárez, Mixquiahuala
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Colonia 3 de Mayo, Mexiko. Predpoveď počasia Colonia 3 de Mayo.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Colonia 3 de Mayo dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Colonia 3 de Mayo
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:56 | 19:12 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:34 | 13:15 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:31 | 19:37 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:03 | 20:05 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:34 | 20:34 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.05.2026 17:10 | 29.05.2026 04:27 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |