Počasie El Puente Colgante (Ernesto López Chavarría) dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto El Puente Colgante (Ernesto López Chavarría) na 10 dní.
Sobota 30. máj
39 / 25°C
| 0.0 mm | 17 km/h |
| 30 °C | 30 °C | 09:00 | |
| 37 °C | 34 °C | 12:00 | |
| 39 °C | 37 °C | 15:00 |
východ slnka 06:00
západ slnka 19:38
PO HODINÁCH
západ slnka 19:38
|
|
Predpoveď počasia El Puente Colgante (Ernesto López Chavarría), Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 30.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 29 °C 28 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h východoseverovýchodný |
1006 hPa | 32 % | 10 °C | 2 % | 0% | 0% | 1% | 0% | |
| 01:00
09:00
| jasno | 28 °C 27 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h severoseverovýchodný |
1007 hPa | 32 % | 10 °C | 4 % | 0% | 0% | 3% | 0% | |
| 02:00
10:00
| oblačno | 28 °C 27 °C |
0,0 mm | 5.9 m/s21 km/h severovýchodný |
1007 hPa | 33 % | 9 °C | 46 % | 0% | 0% | 43% | 3% | |
| 03:00
11:00
| oblačno | 27 °C 26 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h severný |
1007 hPa | 34 % | 9 °C | 53 % | 0% | 0% | 48% | 10% | |
| 04:00
12:00
| polojasno | 26 °C 25 °C |
0,0 mm | 6.1 m/s22 km/h severoseverozápadný |
1008 hPa | 42 % | 12 °C | 24 % | 0% | 0% | 8% | 17% | |
| 05:00
13:00
| oblačno | 26 °C 26 °C |
0,0 mm | 6.0 m/s22 km/h severovýchodný |
1008 hPa | 46 % | 13 °C | 43 % | 0% | 0% | 16% | 32% | |
| 06:00
14:00
| oblačno | 25 °C 25 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h východný |
1009 hPa | 48 % | 13 °C | 48 % | 0% | 0% | 1% | 47% | |
| 07:00
15:00
| oblačno | 26 °C 27 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h juhojuhovýchodný |
1010 hPa | 47 % | 13 °C | 83 % | 0% | 0% | 0% | 83% | |
| 08:00
16:00
| oblačno | 28 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h juhojuhozápadný |
1010 hPa | 41 % | 13 °C | 90 % | 0% | 0% | 3% | 90% | |
| 09:00
17:00
| oblačno | 30 °C 31 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h juhozápadný |
1010 hPa | 35 % | 12 °C | 85 % | 0% | 0% | 3% | 85% | |
| 10:00
18:00
| jasno | 32 °C 31 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h severozápadný |
1010 hPa | 22 % | 8 °C | 10 % | 0% | 0% | 1% | 8% | |
| 11:00
19:00
| jasno | 35 °C 33 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h severoseverozápadný |
1008 hPa | 14 % | 3 °C | 7 % | 0% | 0% | 0% | 7% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 37 °C 35 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h severný |
1007 hPa | 12 % | 2 °C | 3 % | 0% | 0% | 2% | 0% | |
| 13:00
21:00
| jasno | 38 °C 36 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h severoseverozápadný |
1006 hPa | 11 % | 2 °C | 6 % | 0% | 0% | 6% | 0% | |
| 14:00
22:00
| jasno | 38 °C 36 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h severoseverozápadný |
1005 hPa | 11 % | 2 °C | 4 % | 0% | 0% | 4% | 0% | |
| 15:00
23:00
| polojasno | 39 °C 36 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h západoseverozápadný |
1003 hPa | 10 % | 2 °C | 14 % | 0% | 0% | 4% | 9% | |
| 16:00
00:00
| oblačno | 39 °C 37 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h západoseverozápadný |
1002 hPa | 11 % | 3 °C | 40 % | 0% | 0% | 10% | 33% | |
| 17:00
01:00
| oblačno | 38 °C 35 °C |
0,0 mm | 6.1 m/s22 km/h západoseverozápadný |
1002 hPa | 11 % | 3 °C | 53 % | 0% | 0% | 14% | 46% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 37 °C 35 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h západoseverozápadný |
1002 hPa | 12 % | 2 °C | 93 % | 0% | 0% | 23% | 93% | |
nedeľa 31.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 28 °C 28 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h juhojuhovýchodný |
1008 hPa | 39 % | 12 °C | 11 % | 0% | 0% | 6% | 6% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 24 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h východojuhovýchodný |
1009 hPa | 50 % | 13 °C | 10 % | 0% | 0% | 10% | 0% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 34 °C 34 °C |
1,8 mm | 2.3 m/s8 km/h južný |
1008 hPa | 24 % | 10 °C | 40 % | 0% | 0% | 13% | 32% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 33 °C 32 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h južný |
1005 hPa | 23 % | 8 °C | 39 % | 0% | 0% | 28% | 20% | |
El Puente Colgante (Ernesto López Chavarría), Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 25,6939; -103,0340
Časová zóna: America / Monterrey
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 12
Nadmorská výška: 1105 m
Administratívna časť:
- Estado de Coahuila de Zaragoza, Saltillo, Coahuila
- San Pedro, San Pedro de las Colonias
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie El Puente Colgante (Ernesto López Chavarría), Mexiko. Predpoveď počasia El Puente Colgante (Ernesto López Chavarría).
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre El Puente Colgante (Ernesto López Chavarría) dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie El Puente Colgante (Ernesto López Chavarría)
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
30. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:00 | 19:38 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:49 | 13:37 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:34 | 20:04 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:05 | 20:34 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:32 | 21:06 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 29.05.2026 18:31 | 30.05.2026 05:11 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |