Počasie El Puente Colgante (Ernesto López Chavarría) dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto El Puente Colgante (Ernesto López Chavarría) na 10 dní.
Utorok 2. jún
32 / 21°C
| 0.0 mm | 9 km/h |
| 25 °C | 26 °C | 00:00 | |
| 21 °C | 23 °C | 06:00 | |
| 32 °C | 33 °C | 12:00 | |
| 32 °C | 31 °C | 18:00 |
východ slnka 06:00
západ slnka 19:40
PO HODINÁCH
západ slnka 19:40
|
|
Predpoveď počasia El Puente Colgante (Ernesto López Chavarría), Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 02.06.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 25 °C 26 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h východný |
1011 hPa | 52 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 21 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h východoseverovýchodný |
1012 hPa | 78 % | 16 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 32 °C 33 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h východný |
1012 hPa | 32 % | 13 °C | 3 % | 0% | 0% | 3% | 0% | |
| 18:00
02:00
| polojasno | 32 °C 31 °C |
0,0 mm | 6.1 m/s22 km/h východoseverovýchodný |
1008 hPa | 25 % | 10 °C | 23 % | 0% | 0% | 5% | 18% | |
streda 03.06.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 24 °C 24 °C |
0,0 mm | 6.7 m/s24 km/h východoseverovýchodný |
1013 hPa | 52 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h východoseverovýchodný |
1014 hPa | 70 % | 15 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 31 °C 31 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h východoseverovýchodný |
1014 hPa | 36 % | 13 °C | 2 % | 0% | 0% | 1% | 1% | |
| 18:00
02:00
| polojasno | 33 °C 32 °C |
0,0 mm | 5.6 m/s20 km/h východoseverovýchodný |
1007 hPa | 24 % | 9 °C | 21 % | 0% | 0% | 1% | 20% | |
El Puente Colgante (Ernesto López Chavarría), Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 25,6939; -103,0340
Časová zóna: America / Monterrey
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 12
Nadmorská výška: 1105 m
Administratívna časť:
- Estado de Coahuila de Zaragoza, Saltillo, Coahuila
- San Pedro, San Pedro de las Colonias
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie El Puente Colgante (Ernesto López Chavarría), Mexiko. Predpoveď počasia El Puente Colgante (Ernesto López Chavarría).
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre El Puente Colgante (Ernesto López Chavarría) dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie El Puente Colgante (Ernesto López Chavarría)
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
2. jún 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:00 | 19:40 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:50 | 13:39 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:34 | 20:06 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:04 | 20:36 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:31 | 21:08 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 01.06.2026 21:13 | 02.06.2026 07:37 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 30.06.2026 |