Počasie La Providencia dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto La Providencia na 10 dní.
Štvrtok 21. máj
29 / 15°C
| 0.2 mm | 9 km/h |
| 18 °C | 19 °C | 00:00 | |
| 15 °C | 16 °C | 06:00 | |
| 29 °C | 28 °C | 12:00 | |
| 27 °C | 26 °C | 18:00 |
východ slnka 06:03
západ slnka 19:15
PO HODINÁCH
západ slnka 19:15
|
|
Predpoveď počasia La Providencia, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h východný |
1017 hPa | 85 % | 15 °C | 11 % | 0% | 0% | 11% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h juhovýchodný |
1016 hPa | 87 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 29 °C 28 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h severozápadný |
1012 hPa | 29 % | 8 °C | 14 % | 0% | 0% | 13% | 1% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 27 °C 26 °C |
0,2 mm | 2.0 m/s7 km/h juhojuhozápadný |
1008 hPa | 26 % | 6 °C | 42 % | 0% | 0% | 41% | 9% | |
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h juhojuhozápadný |
1015 hPa | 67 % | 11 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h južný |
1014 hPa | 84 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 28 °C 26 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h severoseverozápadný |
1012 hPa | 23 % | 4 °C | 18 % | 0% | 0% | 7% | 10% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 29 °C 26 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h juhozápadný |
1007 hPa | 18 % | 2 °C | 75 % | 0% | 0% | 26% | 67% | |
La Providencia, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 20,6975; -100,7414
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Nadmorská výška: 1832 m
Administratívna časť:
- Estado de Guanajuato, Guanajuato, Guanajuato
- Comonfort, Comonfort
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie La Providencia, Mexiko. Predpoveď počasia La Providencia.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre La Providencia dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie La Providencia
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
21. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:03 | 19:15 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:39 | 13:12 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:38 | 19:40 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:11 | 20:08 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:41 | 20:37 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 21.05.2026 10:59 | 22.05.2026 00:26 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |