Počasie La Providencia dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto La Providencia na 10 dní.
Piatok 22. máj
29 / 15°C
| 0.0 mm | 11 km/h |
| 18 °C | 18 °C | 00:00 | |
| 15 °C | 15 °C | 06:00 | |
| 28 °C | 26 °C | 12:00 | |
| 29 °C | 26 °C | 18:00 |
východ slnka 06:03
západ slnka 19:16
PO HODINÁCH
západ slnka 19:16
|
|
Predpoveď počasia La Providencia, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h juhojuhozápadný |
1015 hPa | 67 % | 11 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h južný |
1014 hPa | 84 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 28 °C 26 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h severoseverozápadný |
1012 hPa | 23 % | 4 °C | 18 % | 0% | 0% | 7% | 10% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 29 °C 26 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h juhozápadný |
1007 hPa | 18 % | 2 °C | 75 % | 0% | 0% | 26% | 67% | |
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h juhojuhovýchodný |
1014 hPa | 51 % | 9 °C | 75 % | 0% | 0% | 4% | 75% | |
| 06:00
14:00
| oblačno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h južný |
1014 hPa | 75 % | 11 °C | 80 % | 0% | 0% | 0% | 80% | |
| 12:00
20:00
| oblačno | 28 °C 26 °C |
0,1 mm | 2.9 m/s10 km/h severoseverozápadný |
1012 hPa | 24 % | 5 °C | 75 % | 0% | 0% | 11% | 71% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 28 °C 26 °C |
0,3 mm | 4.4 m/s16 km/h východoseverovýchodný |
1008 hPa | 25 % | 6 °C | 72 % | 0% | 0% | 42% | 61% | |
La Providencia, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 20,6975; -100,7414
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Nadmorská výška: 1832 m
Administratívna časť:
- Estado de Guanajuato, Guanajuato, Guanajuato
- Comonfort, Comonfort
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie La Providencia, Mexiko. Predpoveď počasia La Providencia.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre La Providencia dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie La Providencia
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
22. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:03 | 19:16 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:39 | 13:13 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:38 | 19:40 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:10 | 20:08 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:41 | 20:38 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 12:00 | 23.05.2026 01:06 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |