Počasie La Providencia dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto La Providencia na 10 dní.
Utorok 19. máj
29 / 17°C
| 3.9 mm | 6 km/h |
| 19 °C | 20 °C | 00:00 | |
| 17 °C | 17 °C | 06:00 | |
| 29 °C | 28 °C | 12:00 | |
| 27 °C | 26 °C | 18:00 |
východ slnka 06:04
západ slnka 19:15
PO HODINÁCH
západ slnka 19:15
|
|
Predpoveď počasia La Providencia, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 19.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h východný |
1016 hPa | 79 % | 15 °C | 14 % | 0% | 0% | 14% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 0.2 m/s1 km/h juhojuhovýchodný |
1015 hPa | 76 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 29 °C 28 °C |
1,5 mm | 1.6 m/s6 km/h severný |
1014 hPa | 25 % | 7 °C | 10 % | 0% | 0% | 7% | 3% | |
| 18:00
02:00
| dažďové prehánky | 27 °C 27 °C |
2,4 mm | 2.7 m/s10 km/h juhojuhovýchodný |
1010 hPa | 38 % | 11 °C | 64 % | 0% | 0% | 27% | 50% | |
streda 20.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| dažďové prehánky | 18 °C 19 °C |
1,2 mm | 2.1 m/s8 km/h východný |
1018 hPa | 83 % | 15 °C | 21 % | 0% | 0% | 19% | 1% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 16 °C 18 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h juhojuhovýchodný |
1017 hPa | 94 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 28 °C 27 °C |
1,5 mm | 2.2 m/s8 km/h severozápadný |
1014 hPa | 31 % | 9 °C | 10 % | 0% | 0% | 4% | 6% | |
| 18:00
02:00
| slabé dažďové prehánky |
19 °C 18 °C |
0,8 mm | 7.9 m/s28 km/h východojuhovýchodný |
1014 hPa | 69 % | 13 °C | 79 % | 0% | 1% | 60% | 46% | |
La Providencia, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 20,6975; -100,7414
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Nadmorská výška: 1832 m
Administratívna časť:
- Estado de Guanajuato, Guanajuato, Guanajuato
- Comonfort, Comonfort
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie La Providencia, Mexiko. Predpoveď počasia La Providencia.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre La Providencia dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie La Providencia
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
19. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:04 | 19:15 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:39 | 13:10 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:39 | 19:39 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:11 | 20:07 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:42 | 20:36 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 19.05.2026 08:45 | 19.05.2026 22:48 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |