Počasie La Providencia dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto La Providencia na 10 dní.
Pondelok 25. máj
29 / 16°C
| 1.1 mm | 6 km/h |
|
|
Predpoveď počasia La Providencia, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 25.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h východojuhovýchodný |
1013 hPa | 73 % | 14 °C | 78 % | 0% | 0% | 0% | 78% | |
| 06:00
14:00
| oblačno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 0.1 m/s0 km/h východojuhovýchodný |
1014 hPa | 87 % | 14 °C | 40 % | 0% | 0% | 0% | 40% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 29 °C 28 °C |
1,1 mm | 1.8 m/s6 km/h severný |
1012 hPa | 29 % | 9 °C | 35 % | 0% | 3% | 29% | 7% | |
La Providencia, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 20,6975; -100,7414
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Nadmorská výška: 1832 m
Administratívna časť:
- Estado de Guanajuato, Guanajuato, Guanajuato
- Comonfort, Comonfort
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie La Providencia, Mexiko. Predpoveď počasia La Providencia.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre La Providencia dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie La Providencia
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
25. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:02 | 19:17 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:39 | 13:15 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:37 | 19:42 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:09 | 20:10 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:40 | 20:39 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 24.05.2026 13:50 | 25.05.2026 02:15 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |