Počasie Las Cumbres týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Las Cumbres na tento a budúci týždeň.
Streda 29. apríl
36 / 26°C
| 0.0 mm | 27 km/h |
| 26 °C | 30 °C | 01:00 | |
| 25 °C | 30 °C | 07:00 | |
| 36 °C | 38 °C | 13:00 | |
| 32 °C | 34 °C | 19:00 |
východ slnka 06:57
západ slnka 20:04
PO HODINÁCH
západ slnka 20:04
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Las Cumbres, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| polojasno | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h juhovýchodný |
1010 hPa | 92 % | 24 °C | 21 % | 0% | 2% | 0% | 19% | |
| 07:00
14:00
| zamračené | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h juhojuhovýchodný |
1008 hPa | 91 % | 23 °C | 100 % | 0% | 91% | 0% | 98% | |
| 13:00
20:00
| zamračené | 36 °C 39 °C |
0,0 mm | 7.4 m/s27 km/h juhovýchodný |
1006 hPa | 42 % | 20 °C | 99 % | 0% | 0% | 0% | 99% | |
| 19:00
02:00
| zamračené | 32 °C 34 °C |
0,0 mm | 6.6 m/s24 km/h juhovýchodný |
1002 hPa | 48 % | 19 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| zamračené | 26 °C 29 °C |
0,0 mm | 6.2 m/s22 km/h juhojuhovýchodný |
1002 hPa | 74 % | 21 °C | 96 % | 0% | 0% | 0% | 96% | |
| 07:00
14:00
| zamračené | 27 °C 29 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h južný |
1001 hPa | 62 % | 19 °C | 98 % | 0% | 0% | 0% | 98% | |
| 13:00
20:00
| zamračené | 38 °C 40 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h severozápadný |
1003 hPa | 28 % | 16 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 19:00
02:00
| oblačno | 36 °C 36 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h severoseverovýchodný |
1002 hPa | 25 % | 13 °C | 65 % | 0% | 0% | 0% | 65% | |
Las Cumbres, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 26,0607; -98,3282
Časová zóna: America / Matamoros
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Nadmorská výška: 57 m
Administratívna časť:
- Estado de Tamaulipas, Ciudad Victoria, Tamaulipas
- Reynosa, Reynosa, Tamaulipas
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Las Cumbres, Mexiko. Predpoveď počasia Las Cumbres.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Las Cumbres dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Las Cumbres
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:57 | 20:04 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:30 | 13:06 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:32 | 20:28 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 06:04 | 20:56 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:35 | 21:26 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 17:38 | 29.04.2026 05:31 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |