Počasie Las Cumbres týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Las Cumbres na tento a budúci týždeň.
Piatok 1. máj
29 / 19°C
| 0.0 mm | 16 km/h |
| 29 °C | 34 °C | 01:00 | |
| 24 °C | 24 °C | 07:00 | |
| 27 °C | 26 °C | 13:00 | |
| 27 °C | 25 °C | 19:00 |
východ slnka 06:55
západ slnka 20:05
PO HODINÁCH
západ slnka 20:05
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Las Cumbres, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| zamračené | 29 °C 33 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h východný |
1007 hPa | 66 % | 22 °C | 100 % | 0% | 0% | 39% | 100% | |
| 07:00
14:00
| zamračené | 24 °C 24 °C |
0,0 mm | 6.4 m/s23 km/h severoseverovýchodný |
1012 hPa | 55 % | 14 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 13:00
20:00
| jasno | 27 °C 25 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h severoseverovýchodný |
1017 hPa | 27 % | 6 °C | 12 % | 0% | 0% | 11% | 0% | |
| 19:00
02:00
| oblačno | 27 °C 26 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h východoseverovýchodný |
1015 hPa | 31 % | 8 °C | 80 % | 0% | 3% | 80% | 0% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| zamračené | 21 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h severovýchodný |
1018 hPa | 60 % | 12 °C | 98 % | 0% | 0% | 98% | 33% | |
Las Cumbres, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 26,0607; -98,3282
Časová zóna: America / Matamoros
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Nadmorská výška: 57 m
Administratívna časť:
- Estado de Tamaulipas, Ciudad Victoria, Tamaulipas
- Reynosa, Reynosa, Tamaulipas
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Las Cumbres, Mexiko. Predpoveď počasia Las Cumbres.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Las Cumbres dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Las Cumbres
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:55 | 20:05 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:30 | 13:09 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:31 | 20:30 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 06:02 | 20:58 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:33 | 21:27 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 19:26 | 01.05.2026 06:35 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |