Počasie Las Cumbres týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Las Cumbres na tento a budúci týždeň.
Pondelok 27. apríl
36 / 25°C
| 0.0 mm | 15 km/h |
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Las Cumbres, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| oblačno | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h juhovýchodný |
1006 hPa | 89 % | 23 °C | 75 % | 0% | 0% | 0% | 75% | |
| 07:00
14:00
| jasno | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h juhovýchodný |
1005 hPa | 94 % | 23 °C | 3 % | 0% | 1% | 0% | 2% | |
| 13:00
20:00
| polojasno | 35 °C 40 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h juhovýchodný |
1007 hPa | 52 % | 23 °C | 18 % | 0% | 0% | 0% | 18% | |
| 19:00
02:00
| zamračené | 32 °C 36 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h juhovýchodný |
1006 hPa | 57 % | 22 °C | 99 % | 0% | 1% | 0% | 99% | |
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| oblačno | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h juhovýchodný |
1010 hPa | 86 % | 23 °C | 47 % | 0% | 0% | 1% | 46% | |
| 07:00
14:00
| zamračené | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h juhovýchodný |
1009 hPa | 95 % | 24 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 13:00
20:00
| jasno | 35 °C 39 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h juhovýchodný |
1010 hPa | 49 % | 23 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 19:00
02:00
| zamračené | 32 °C 35 °C |
0,0 mm | 5.4 m/s19 km/h juhovýchodný |
1008 hPa | 49 % | 19 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
Las Cumbres, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 26,0607; -98,3282
Časová zóna: America / Matamoros
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Nadmorská výška: 57 m
Administratívna časť:
- Estado de Tamaulipas, Ciudad Victoria, Tamaulipas
- Reynosa, Reynosa, Tamaulipas
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Las Cumbres, Mexiko. Predpoveď počasia Las Cumbres.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Las Cumbres dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Las Cumbres
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:58 | 20:03 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:30 | 13:04 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:34 | 20:27 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 06:06 | 20:55 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:37 | 21:24 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.04.2026 15:48 | 27.04.2026 04:32 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |