Počasie Las Cumbres týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Las Cumbres na tento a budúci týždeň.
Štvrtok 30. apríl
40 / 23°C
| 0.0 mm | 10 km/h |
| 26 °C | 30 °C | 01:00 | |
| 27 °C | 29 °C | 07:00 | |
| 38 °C | 40 °C | 13:00 | |
| 36 °C | 36 °C | 19:00 |
východ slnka 06:56
západ slnka 20:04
PO HODINÁCH
západ slnka 20:04
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Las Cumbres, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| zamračené | 26 °C 29 °C |
0,0 mm | 6.2 m/s22 km/h juhojuhovýchodný |
1002 hPa | 74 % | 21 °C | 96 % | 0% | 0% | 0% | 96% | |
| 07:00
14:00
| zamračené | 27 °C 29 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h južný |
1001 hPa | 62 % | 19 °C | 98 % | 0% | 0% | 0% | 98% | |
| 13:00
20:00
| zamračené | 38 °C 40 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h severozápadný |
1003 hPa | 28 % | 16 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 19:00
02:00
| oblačno | 36 °C 36 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h severoseverovýchodný |
1002 hPa | 25 % | 13 °C | 65 % | 0% | 0% | 0% | 65% | |
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| zamračené | 29 °C 33 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h východný |
1007 hPa | 66 % | 22 °C | 100 % | 0% | 0% | 39% | 100% | |
| 07:00
14:00
| zamračené | 24 °C 24 °C |
0,0 mm | 6.4 m/s23 km/h severoseverovýchodný |
1012 hPa | 55 % | 14 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 13:00
20:00
| jasno | 27 °C 25 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h severoseverovýchodný |
1017 hPa | 27 % | 6 °C | 12 % | 0% | 0% | 11% | 0% | |
| 19:00
02:00
| oblačno | 27 °C 26 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h východoseverovýchodný |
1015 hPa | 31 % | 8 °C | 80 % | 0% | 3% | 80% | 0% | |
Las Cumbres, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 26,0607; -98,3282
Časová zóna: America / Matamoros
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Nadmorská výška: 57 m
Administratívna časť:
- Estado de Tamaulipas, Ciudad Victoria, Tamaulipas
- Reynosa, Reynosa, Tamaulipas
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Las Cumbres, Mexiko. Predpoveď počasia Las Cumbres.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Las Cumbres dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Las Cumbres
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
30. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:56 | 20:04 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:30 | 13:08 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:31 | 20:29 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 06:03 | 20:57 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:34 | 21:27 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 29.04.2026 18:32 | 30.04.2026 06:02 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |