Počasie Las Golondrinas, Campeche dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Las Golondrinas, Campeche na 10 dní.
Nedeľa 3. máj
33 / 24°C
| 6.0 mm | 11 km/h |
| 30 °C | 34 °C | 00:00 | |
| 27 °C | 31 °C | 06:00 | |
| 37 °C | 41 °C | 12:00 | |
| 33 °C | 37 °C | 18:00 |
východ slnka 05:35
západ slnka 18:25
PO HODINÁCH
západ slnka 18:25
|
|
Predpoveď počasia Las Golondrinas, Campeche, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
nedeľa 03.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 30 °C 34 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h juhovýchodný |
1009 hPa | 59 % | 21 °C | 73 % | 0% | 0% | 15% | 68% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 27 °C 31 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h východoseverovýchodný |
1009 hPa | 70 % | 21 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 37 °C 41 °C |
0,1 mm | 3.1 m/s11 km/h severozápadný |
1009 hPa | 41 % | 21 °C | 10 % | 0% | 0% | 8% | 1% | |
| 18:00
02:00
| silný dážď | 33 °C 37 °C |
5,9 mm | 4.6 m/s17 km/h severozápadný |
1007 hPa | 54 % | 22 °C | 100 % | 0% | 7% | 29% | 100% | |
pondelok 04.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zamračené | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h západojuhozápadný |
1012 hPa | 96 % | 24 °C | 100 % | 0% | 17% | 2% | 99% | |
| 06:00
14:00
| zamračené | 24 °C 28 °C |
0,4 mm | 2.2 m/s8 km/h severozápadný |
1011 hPa | 90 % | 22 °C | 98 % | 0% | 55% | 0% | 96% | |
| 12:00
20:00
| slabé dažďové prehánky |
33 °C 38 °C |
0,5 mm | 2.5 m/s9 km/h západoseverozápadný |
1010 hPa | 55 % | 22 °C | 29 % | 0% | 21% | 9% | 7% | |
Las Golondrinas, Campeche, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 17,8883; -90,8130
Časová zóna: America / Merida
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 712
Nadmorská výška: 41 m
Administratívna časť:
- Estado de Campeche, Campeche, Campeche
- Candelaria, Benito Juárez, Campeche
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Las Golondrinas, Campeche, Mexiko. Predpoveď počasia Las Golondrinas, Campeche.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Las Golondrinas, Campeche dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Las Golondrinas, Campeche
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
3. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:35 | 18:25 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:00 | 12:49 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:12 | 18:48 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:45 | 19:14 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:18 | 19:41 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 02.05.2026 19:29 | 03.05.2026 06:41 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |