Počasie Los Conos [Bodegas Rurales CONASUPO] dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Los Conos [Bodegas Rurales CONASUPO] na 10 dní.
Utorok 19. máj
30 / 16°C
| 0.2 mm | 10 km/h |
|
|
Predpoveď počasia Los Conos [Bodegas Rurales CONASUPO], Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 19.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| polojasno | 21 °C 19 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 35 % | 5 °C | 29 % | 0% | 0% | 25% | 5% | |
| 01:00
09:00
| jasno | 20 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h severoseverozápadný |
1014 hPa | 40 % | 6 °C | 7 % | 0% | 0% | 3% | 3% | |
| 02:00
10:00
| polojasno | 19 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h severozápadný |
1014 hPa | 45 % | 6 °C | 21 % | 0% | 0% | 15% | 7% | |
| 03:00
11:00
| polojasno | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h západoseverozápadný |
1014 hPa | 48 % | 7 °C | 20 % | 0% | 0% | 15% | 5% | |
| 04:00
12:00
| jasno | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h západný |
1014 hPa | 50 % | 7 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
| 05:00
13:00
| jasno | 17 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h východojuhovýchodný |
1015 hPa | 54 % | 7 °C | 5 % | 0% | 0% | 0% | 5% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 57 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
15:00
| jasno | 17 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severný |
1016 hPa | 57 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
16:00
| jasno | 20 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h severoseverovýchodný |
1017 hPa | 46 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
17:00
| jasno | 23 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h severoseverovýchodný |
1017 hPa | 36 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
18:00
| jasno | 26 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h severovýchodný |
1016 hPa | 28 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
19:00
| jasno | 28 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h juhovýchodný |
1015 hPa | 22 % | 4 °C | 3 % | 0% | 0% | 2% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 29 °C 27 °C |
0,2 mm | 2.8 m/s10 km/h južný |
1014 hPa | 18 % | 3 °C | 19 % | 0% | 0% | 18% | 2% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 30 °C 27 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h juhozápadný |
1008 hPa | 15 % | 0 °C | 47 % | 0% | 0% | 22% | 35% | |
streda 20.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h západoseverozápadný |
1017 hPa | 59 % | 11 °C | 1 % | 0% | 0% | 1% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 0.1 m/s0 km/h západný |
1017 hPa | 71 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 30 °C 28 °C |
0,1 mm | 1.3 m/s5 km/h východný |
1012 hPa | 17 % | 3 °C | 26 % | 0% | 0% | 23% | 3% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 30 °C 28 °C |
0,5 mm | 2.3 m/s8 km/h severoseverovýchodný |
1007 hPa | 15 % | 0 °C | 62 % | 0% | 0% | 45% | 33% | |
Los Conos [Bodegas Rurales CONASUPO], Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 22,2239; -102,2964
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 8
Nadmorská výška: 1933 m
Administratívna časť:
- Estado de Aguascalientes, Aguascalientes, Aguascalientes
- Rincón de Romos, Rincón de Romos
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Los Conos [Bodegas Rurales CONASUPO], Mexiko. Predpoveď počasia Los Conos [Bodegas Rurales CONASUPO].
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Los Conos [Bodegas Rurales CONASUPO] dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Los Conos [Bodegas Rurales CONASUPO]
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
19. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:07 | 19:23 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:45 | 13:16 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:42 | 19:48 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:14 | 20:16 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:45 | 20:46 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 19.05.2026 08:48 | 19.05.2026 22:58 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |