Počasie Los Conos [Bodegas Rurales CONASUPO] dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Los Conos [Bodegas Rurales CONASUPO] na 10 dní.
Pondelok 25. máj
29 / 15°C
| 0.0 mm | 1 km/h |
| 20 °C | 20 °C | 00:00 | |
| 15 °C | 15 °C | 06:00 | |
| 26 °C | 25 °C | 12:00 | |
| 29 °C | 26 °C | 18:00 |
východ slnka 06:05
západ slnka 19:26
PO HODINÁCH
západ slnka 19:26
|
|
Predpoveď počasia Los Conos [Bodegas Rurales CONASUPO], Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 25.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h severný |
1014 hPa | 58 % | 11 °C | 68 % | 0% | 0% | 8% | 64% | |
| 06:00
14:00
| polojasno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h severný |
1016 hPa | 80 % | 11 °C | 37 % | 0% | 0% | 0% | 37% | |
| 12:00
20:00
| oblačno | 26 °C 25 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h juhovýchodný |
1013 hPa | 25 % | 4 °C | 68 % | 0% | 0% | 16% | 62% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 29 °C 26 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h juhojuhovýchodný |
1006 hPa | 13 % | -1 °C | 56 % | 0% | 0% | 5% | 53% | |
utorok 26.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zamračené | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h východný |
1015 hPa | 62 % | 12 °C | 99 % | 0% | 0% | 98% | 78% | |
Los Conos [Bodegas Rurales CONASUPO], Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 22,2239; -102,2964
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 8
Nadmorská výška: 1933 m
Administratívna časť:
- Estado de Aguascalientes, Aguascalientes, Aguascalientes
- Rincón de Romos, Rincón de Romos
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Los Conos [Bodegas Rurales CONASUPO], Mexiko. Predpoveď počasia Los Conos [Bodegas Rurales CONASUPO].
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Los Conos [Bodegas Rurales CONASUPO] dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Los Conos [Bodegas Rurales CONASUPO]
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
25. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:05 | 19:26 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:46 | 13:20 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:40 | 19:51 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:12 | 20:20 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:42 | 20:50 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 24.05.2026 13:57 | 25.05.2026 02:21 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |