Počasie Los Conos [Bodegas Rurales CONASUPO] dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Los Conos [Bodegas Rurales CONASUPO] na 10 dní.
Sobota 23. máj
28 / 15°C
| 0.4 mm | 3 km/h |
| 20 °C | 19 °C | 00:00 | |
| 15 °C | 15 °C | 06:00 | |
| 28 °C | 26 °C | 12:00 | |
| 28 °C | 25 °C | 18:00 |
východ slnka 06:06
západ slnka 19:25
PO HODINÁCH
západ slnka 19:25
|
|
Predpoveď počasia Los Conos [Bodegas Rurales CONASUPO], Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| polojasno | 20 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 36 % | 4 °C | 33 % | 0% | 0% | 29% | 5% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 15 °C 15 °C |
0,1 mm | 1.3 m/s5 km/h severný |
1015 hPa | 71 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| oblačno | 28 °C 27 °C |
0,2 mm | 0.9 m/s3 km/h južný |
1013 hPa | 22 % | 4 °C | 51 % | 0% | 0% | 51% | 0% | |
| 18:00
02:00
| polojasno | 28 °C 26 °C |
0,1 mm | 4.4 m/s16 km/h západojuhozápadný |
1007 hPa | 19 % | 2 °C | 26 % | 0% | 0% | 10% | 17% | |
nedeľa 24.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 58 % | 10 °C | 4 % | 0% | 0% | 4% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 16 °C 16 °C |
0,1 mm | 0.5 m/s2 km/h severoseverozápadný |
1016 hPa | 75 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| oblačno | 27 °C 26 °C |
0,1 mm | 0.8 m/s3 km/h juhovýchodný |
1013 hPa | 24 % | 4 °C | 49 % | 0% | 0% | 49% | 0% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 28 °C 25 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h západný |
1007 hPa | 19 % | 2 °C | 83 % | 0% | 0% | 3% | 82% | |
Los Conos [Bodegas Rurales CONASUPO], Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 22,2239; -102,2964
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 8
Nadmorská výška: 1933 m
Administratívna časť:
- Estado de Aguascalientes, Aguascalientes, Aguascalientes
- Rincón de Romos, Rincón de Romos
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Los Conos [Bodegas Rurales CONASUPO], Mexiko. Predpoveď počasia Los Conos [Bodegas Rurales CONASUPO].
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Los Conos [Bodegas Rurales CONASUPO] dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Los Conos [Bodegas Rurales CONASUPO]
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
23. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:06 | 19:25 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:45 | 13:19 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:41 | 19:50 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:13 | 20:19 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:43 | 20:49 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 12:05 | 23.05.2026 01:14 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |