Počasie Rancho los Negritos dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Rancho los Negritos na 10 dní.
Utorok 19. máj
24 / 10°C
| 8.2 mm | 9 km/h |
| 18 °C | 18 °C | 09:00 | |
| 23 °C | 22 °C | 12:00 | |
| 18 °C | 17 °C | 15:00 | |
| 13 °C | 13 °C | 21:00 |
východ slnka 06:01
západ slnka 19:08
PO HODINÁCH
západ slnka 19:08
|
|
Predpoveď počasia Rancho los Negritos, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 19.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h juhozápadný |
1019 hPa | 83 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:00
09:00
| jasno | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h severozápadný |
1019 hPa | 85 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 02:00
10:00
| jasno | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h severný |
1019 hPa | 88 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:00
11:00
| jasno | 11 °C 11 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h východoseverovýchodný |
1019 hPa | 89 % | 9 °C | 5 % | 0% | 0% | 5% | 0% | |
| 04:00
12:00
| jasno | 11 °C 11 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h západoseverozápadný |
1019 hPa | 91 % | 9 °C | 9 % | 0% | 3% | 8% | 0% | |
| 05:00
13:00
| jasno | 10 °C 10 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h severozápadný |
1019 hPa | 92 % | 9 °C | 3 % | 0% | 3% | 1% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 10 °C 10 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h severoseverozápadný |
1019 hPa | 93 % | 9 °C | 1 % | 0% | 1% | 0% | 0% | |
| 07:00
15:00
| jasno | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h severný |
1020 hPa | 88 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
16:00
| jasno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h východný |
1020 hPa | 75 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
17:00
| jasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h severoseverovýchodný |
1020 hPa | 59 % | 9 °C | 1 % | 0% | 0% | 1% | 0% | |
| 10:00
18:00
| polojasno | 20 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h severoseverovýchodný |
1019 hPa | 46 % | 8 °C | 32 % | 0% | 13% | 29% | 0% | |
| 11:00
19:00
| polojasno | 22 °C 21 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h severovýchodný |
1018 hPa | 41 % | 8 °C | 15 % | 0% | 3% | 12% | 0% | |
| 12:00
20:00
| oblačno | 23 °C 22 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h severovýchodný |
1017 hPa | 38 % | 8 °C | 48 % | 0% | 7% | 25% | 30% | |
| 13:00
21:00
| oblačno | 24 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h severovýchodný |
1016 hPa | 38 % | 8 °C | 54 % | 0% | 10% | 28% | 38% | |
| 14:00
22:00
| dážď | 24 °C 23 °C |
0,9 mm | 2.3 m/s8 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 37 % | 8 °C | 89 % | 0% | 1% | 38% | 82% | |
| 15:00
23:00
| silné dažďové prehánky |
18 °C 17 °C |
1,1 mm | 5.3 m/s19 km/h južný |
1017 hPa | 63 % | 11 °C | 71 % | 0% | 8% | 39% | 53% | |
| 16:00
00:00
| slabé dažďové prehánky |
18 °C 18 °C |
0,2 mm | 2.4 m/s9 km/h severoseverozápadný |
1016 hPa | 66 % | 12 °C | 47 % | 0% | 0% | 10% | 45% | |
| 17:00
01:00
| dažďové prehánky | 19 °C 19 °C |
0,7 mm | 2.3 m/s8 km/h západný |
1016 hPa | 59 % | 10 °C | 71 % | 0% | 3% | 33% | 60% | |
| 18:00
02:00
| silné dažďové prehánky |
17 °C 17 °C |
2,1 mm | 2.8 m/s10 km/h severovýchodný |
1017 hPa | 64 % | 10 °C | 85 % | 0% | 10% | 26% | 78% | |
| 19:00
03:00
| silný dážď | 13 °C 12 °C |
2,3 mm | 3.6 m/s13 km/h severoseverovýchodný |
1021 hPa | 84 % | 10 °C | 98 % | 0% | 46% | 32% | 96% | |
| 20:00
04:00
| dážď | 13 °C 13 °C |
0,8 mm | 1.9 m/s7 km/h juhozápadný |
1022 hPa | 90 % | 11 °C | 96 % | 0% | 7% | 23% | 96% | |
| 21:00
05:00
| slabé dažďové prehánky |
13 °C 13 °C |
0,1 mm | 1.7 m/s6 km/h severný |
1021 hPa | 92 % | 11 °C | 79 % | 0% | 0% | 0% | 79% | |
| 22:00
06:00
| zamračené | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h západoseverozápadný |
1022 hPa | 96 % | 11 °C | 87 % | 0% | 0% | 23% | 84% | |
| 23:00
07:00
| oblačno | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h severovýchodný |
1023 hPa | 96 % | 11 °C | 68 % | 0% | 1% | 20% | 59% | |
streda 20.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 11 °C 11 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h severozápadný |
1023 hPa | 98 % | 11 °C | 86 % | 0% | 9% | 0% | 85% | |
| 01:00
09:00
| hmla | 11 °C 11 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h severozápadný |
1022 hPa | 99 % | 10 °C | 100 % | 85% | 99% | 0% | 91% | |
| 02:00
10:00
| hmla | 11 °C 11 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h západný |
1021 hPa | 100 % | 10 °C | 100 % | 100% | 100% | 0% | 79% | |
| 03:00
11:00
| hmla | 10 °C 10 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h severozápadný |
1021 hPa | 99 % | 10 °C | 100 % | 100% | 100% | 0% | 93% | |
| 04:00
12:00
| hmla | 10 °C 10 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h západoseverozápadný |
1020 hPa | 99 % | 9 °C | 100 % | 100% | 100% | 0% | 83% | |
| 05:00
13:00
| hmla | 9 °C 9 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h západný |
1020 hPa | 99 % | 9 °C | 100 % | 100% | 100% | 0% | 46% | |
| 06:00
14:00
| hmla | 9 °C 9 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h západný |
1020 hPa | 99 % | 8 °C | 100 % | 100% | 100% | 0% | 7% | |
| 07:00
15:00
| hmla | 10 °C 10 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h severozápadný |
1021 hPa | 98 % | 9 °C | 99 % | 96% | 99% | 0% | 1% | |
| 08:00
16:00
| hmla | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h západoseverozápadný |
1022 hPa | 94 % | 11 °C | 64 % | 39% | 64% | 0% | 0% | |
| 09:00
17:00
| jasno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h západoseverozápadný |
1021 hPa | 75 % | 11 °C | 3 % | 1% | 3% | 0% | 0% | |
| 10:00
18:00
| jasno | 19 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h severoseverozápadný |
1020 hPa | 52 % | 9 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
19:00
| jasno | 21 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severný |
1018 hPa | 44 % | 8 °C | 12 % | 0% | 1% | 7% | 5% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 23 °C 22 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h severoseverozápadný |
1016 hPa | 41 % | 8 °C | 18 % | 0% | 1% | 9% | 9% | |
| 13:00
21:00
| dažďové prehánky | 23 °C 22 °C |
0,4 mm | 2.6 m/s9 km/h severný |
1015 hPa | 40 % | 9 °C | 57 % | 0% | 3% | 46% | 19% | |
| 14:00
22:00
| silný dážď | 22 °C 21 °C |
5,2 mm | 3.3 m/s12 km/h juhovýchodný |
1014 hPa | 43 % | 9 °C | 90 % | 0% | 0% | 89% | 20% | |
| 15:00
23:00
| silný dážď | 15 °C 15 °C |
3,0 mm | 4.3 m/s15 km/h východoseverovýchodný |
1017 hPa | 82 % | 12 °C | 90 % | 0% | 4% | 28% | 88% | |
| 16:00
00:00
| silný dážď | 16 °C 16 °C |
1,7 mm | 4.5 m/s16 km/h severoseverozápadný |
1017 hPa | 85 % | 13 °C | 96 % | 0% | 3% | 47% | 93% | |
| 17:00
01:00
| dážď | 14 °C 13 °C |
0,5 mm | 5.5 m/s20 km/h severovýchodný |
1018 hPa | 81 % | 11 °C | 96 % | 0% | 13% | 37% | 93% | |
| 18:00
02:00
| slabý dážď | 15 °C 15 °C |
0,2 mm | 2.8 m/s10 km/h severný |
1018 hPa | 84 % | 12 °C | 93 % | 0% | 0% | 23% | 91% | |
| 19:00
03:00
| oblačno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h severoseverozápadný |
1019 hPa | 89 % | 12 °C | 85 % | 0% | 0% | 4% | 84% | |
| 20:00
04:00
| zamračené | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h severoseverozápadný |
1019 hPa | 94 % | 12 °C | 93 % | 0% | 0% | 23% | 92% | |
| 21:00
05:00
| zamračené | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h juhojuhovýchodný |
1020 hPa | 94 % | 12 °C | 98 % | 0% | 0% | 49% | 98% | |
| 22:00
06:00
| zamračené | 13 °C 14 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h juhojuhovýchodný |
1020 hPa | 95 % | 12 °C | 99 % | 0% | 0% | 94% | 97% | |
| 23:00
07:00
| zamračené | 13 °C 14 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h severný |
1021 hPa | 95 % | 11 °C | 88 % | 0% | 0% | 85% | 63% | |
Rancho los Negritos, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 19,7469; -99,6194
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 6
Nadmorská výška: 2769 m
Administratívna časť:
- Estado de México, Toluca, México
- Morelos, San Bartolo Morelos, México
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Rancho los Negritos, Mexiko. Predpoveď počasia Rancho los Negritos.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Rancho los Negritos dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Rancho los Negritos
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
19. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:01 | 19:08 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:34 | 13:07 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:36 | 19:33 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:09 | 20:00 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:40 | 20:29 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 19.05.2026 08:43 | 19.05.2026 22:41 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |