Počasie Rancho los Negritos dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Rancho los Negritos na 10 dní.
Streda 27. máj
21 / 9°C
| 0.9 mm | 3 km/h |
| 12 °C | 11 °C | 00:00 | |
| 9 °C | 8 °C | 06:00 | |
| 21 °C | 20 °C | 12:00 | |
| 19 °C | 18 °C | 18:00 |
východ slnka 05:59
západ slnka 19:12
PO HODINÁCH
západ slnka 19:12
|
|
Predpoveď počasia Rancho los Negritos, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 27.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h východojuhovýchodný |
1018 hPa | 84 % | 8 °C | 10 % | 0% | 0% | 0% | 9% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 9 °C 9 °C |
0,1 mm | 0.3 m/s1 km/h juhovýchodný |
1019 hPa | 95 % | 8 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
| 12:00
20:00
| slabé dažďové prehánky |
21 °C 21 °C |
0,6 mm | 0.8 m/s3 km/h severovýchodný |
1016 hPa | 46 % | 8 °C | 19 % | 0% | 0% | 18% | 0% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 19 °C 19 °C |
0,2 mm | 1.7 m/s6 km/h západojuhozápadný |
1014 hPa | 53 % | 9 °C | 78 % | 0% | 13% | 57% | 45% | |
štvrtok 28.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h južný |
1018 hPa | 93 % | 11 °C | 70 % | 0% | 0% | 8% | 67% | |
Rancho los Negritos, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 19,7469; -99,6194
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 6
Nadmorská výška: 2769 m
Administratívna časť:
- Estado de México, Toluca, México
- Morelos, San Bartolo Morelos, México
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Rancho los Negritos, Mexiko. Predpoveď počasia Rancho los Negritos.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Rancho los Negritos dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Rancho los Negritos
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:59 | 19:12 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:35 | 13:12 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:34 | 19:36 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:06 | 20:04 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:37 | 20:34 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.05.2026 15:28 | 27.05.2026 03:16 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |