Počasie Rancho los Negritos dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Rancho los Negritos na 10 dní.
Sobota 23. máj
21 / 9°C
| 3.6 mm | 4 km/h |
| 11 °C | 11 °C | 00:00 | |
| 9 °C | 8 °C | 06:00 | |
| 21 °C | 21 °C | 12:00 | |
| 17 °C | 17 °C | 18:00 |
východ slnka 06:00
západ slnka 19:10
PO HODINÁCH
západ slnka 19:10
|
|
Predpoveď počasia Rancho los Negritos, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 11 °C 11 °C |
0,0 mm | 0.2 m/s1 km/h juhojuhovýchodný |
1020 hPa | 91 % | 10 °C | 64 % | 0% | 0% | 18% | 56% | |
| 06:00
14:00
| zamračené | 9 °C 9 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h severoseverozápadný |
1019 hPa | 99 % | 8 °C | 99 % | 0% | 98% | 0% | 43% | |
| 12:00
20:00
| dážď | 21 °C 21 °C |
2,4 mm | 1.2 m/s4 km/h severozápadný |
1016 hPa | 49 % | 10 °C | 86 % | 0% | 6% | 15% | 84% | |
| 18:00
02:00
| dážď | 17 °C 17 °C |
1,2 mm | 1.4 m/s5 km/h západojuhozápadný |
1015 hPa | 67 % | 10 °C | 98 % | 0% | 28% | 17% | 96% | |
nedeľa 24.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 11 °C 11 °C |
0,2 mm | 0.4 m/s1 km/h juhozápadný |
1020 hPa | 96 % | 10 °C | 61 % | 0% | 0% | 25% | 48% | |
| 06:00
14:00
| zamračené | 9 °C 9 °C |
0,1 mm | 0.6 m/s2 km/h severoseverozápadný |
1020 hPa | 99 % | 8 °C | 100 % | 0% | 99% | 8% | 42% | |
| 12:00
20:00
| dážď | 21 °C 21 °C |
4,7 mm | 1.3 m/s5 km/h severoseverozápadný |
1017 hPa | 51 % | 10 °C | 86 % | 0% | 3% | 7% | 85% | |
| 18:00
02:00
| silný dážď | 15 °C 15 °C |
6,8 mm | 2.7 m/s10 km/h juhojuhozápadný |
1017 hPa | 79 % | 11 °C | 98 % | 0% | 19% | 18% | 97% | |
Rancho los Negritos, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 19,7469; -99,6194
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 6
Nadmorská výška: 2769 m
Administratívna časť:
- Estado de México, Toluca, México
- Morelos, San Bartolo Morelos, México
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Rancho los Negritos, Mexiko. Predpoveď počasia Rancho los Negritos.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Rancho los Negritos dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Rancho los Negritos
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
23. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:00 | 19:10 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:35 | 13:10 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:35 | 19:34 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:08 | 20:02 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:38 | 20:31 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 11:57 | 23.05.2026 01:00 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |