Počasie Veinte de Noviembre, San Luis Potosí dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Veinte de Noviembre, San Luis Potosí na 10 dní.
Nedeľa 17. máj
32 / 22°C
| 0.1 mm | 21 km/h |
| 32 °C | 32 °C | 17:00 | |
| 26 °C | 29 °C | 19:00 | |
| 24 °C | 26 °C | 21:00 | |
| 22 °C | 25 °C | 23:00 |
východ slnka 05:59
západ slnka 19:13
PO HODINÁCH
západ slnka 19:13
|
|
Predpoveď počasia Veinte de Noviembre, San Luis Potosí, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
nedeľa 17.05.2026 |
|||||||||||||
| 17:00
01:00
| slabé dažďové prehánky |
32 °C 33 °C |
0,1 mm | 5.8 m/s21 km/h juhovýchodný |
1004 hPa | 38 % | 15 °C | 52 % | 0% | 0% | 23% | 39% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 29 °C 31 °C |
0,0 mm | 7.3 m/s26 km/h východojuhovýchodný |
1005 hPa | 54 % | 18 °C | 56 % | 0% | 3% | 18% | 46% | |
| 19:00
03:00
| oblačno | 26 °C 28 °C |
0,0 mm | 6.3 m/s23 km/h východojuhovýchodný |
1007 hPa | 63 % | 18 °C | 60 % | 0% | 0% | 18% | 53% | |
| 20:00
04:00
| oblačno | 25 °C 27 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h juhovýchodný |
1009 hPa | 71 % | 19 °C | 66 % | 0% | 0% | 7% | 64% | |
| 21:00
05:00
| oblačno | 24 °C 27 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h juhojuhozápadný |
1010 hPa | 77 % | 19 °C | 53 % | 0% | 8% | 18% | 39% | |
| 22:00
06:00
| polojasno | 23 °C 26 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h juhojuhozápadný |
1010 hPa | 82 % | 19 °C | 32 % | 1% | 2% | 21% | 13% | |
| 23:00
07:00
| polojasno | 22 °C 25 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h juhojuhozápadný |
1011 hPa | 86 % | 19 °C | 25 % | 3% | 3% | 18% | 6% | |
pondelok 18.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 22 °C 25 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h juhojuhozápadný |
1010 hPa | 86 % | 19 °C | 55 % | 0% | 0% | 53% | 3% | |
| 01:00
09:00
| jasno | 21 °C 24 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h západojuhozápadný |
1010 hPa | 88 % | 18 °C | 10 % | 0% | 0% | 8% | 1% | |
| 02:00
10:00
| polojasno | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h západoseverozápadný |
1010 hPa | 88 % | 18 °C | 14 % | 0% | 13% | 0% | 0% | |
| 03:00
11:00
| oblačno | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h západný |
1010 hPa | 88 % | 17 °C | 52 % | 0% | 50% | 0% | 4% | |
| 04:00
12:00
| oblačno | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h západný |
1010 hPa | 87 % | 17 °C | 80 % | 0% | 80% | 0% | 1% | |
| 05:00
13:00
| zamračené | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h západoseverozápadný |
1011 hPa | 92 % | 18 °C | 90 % | 0% | 90% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| zamračené | 19 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h západný |
1012 hPa | 96 % | 18 °C | 100 % | 18% | 100% | 1% | 0% | |
| 07:00
15:00
| zamračené | 21 °C 24 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h západojuhozápadný |
1012 hPa | 89 % | 19 °C | 96 % | 8% | 96% | 0% | 0% | |
| 08:00
16:00
| zamračené | 23 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h východojuhovýchodný |
1013 hPa | 83 % | 19 °C | 99 % | 0% | 99% | 0% | 0% | |
| 09:00
17:00
| oblačno | 25 °C 28 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h východojuhovýchodný |
1013 hPa | 74 % | 19 °C | 83 % | 0% | 82% | 0% | 2% | |
| 10:00
18:00
| jasno | 27 °C 30 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h východný |
1012 hPa | 63 % | 19 °C | 8 % | 0% | 6% | 0% | 3% | |
| 11:00
19:00
| polojasno | 29 °C 32 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h východoseverovýchodný |
1011 hPa | 54 % | 19 °C | 22 % | 0% | 7% | 12% | 5% | |
| 12:00
20:00
| slabé dažďové prehánky |
30 °C 32 °C |
0,2 mm | 2.3 m/s8 km/h východojuhovýchodný |
1011 hPa | 49 % | 18 °C | 39 % | 0% | 0% | 17% | 28% | |
| 13:00
21:00
| oblačno | 31 °C 32 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h západojuhozápadný |
1009 hPa | 39 % | 15 °C | 50 % | 0% | 0% | 8% | 46% | |
| 14:00
22:00
| polojasno | 34 °C 34 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h západný |
1007 hPa | 25 % | 11 °C | 17 % | 0% | 0% | 8% | 9% | |
| 15:00
23:00
| dažďové prehánky | 35 °C 35 °C |
0,3 mm | 2.7 m/s10 km/h severovýchodný |
1006 hPa | 22 % | 9 °C | 66 % | 0% | 0% | 15% | 60% | |
| 16:00
00:00
| slabé dažďové prehánky |
33 °C 33 °C |
0,1 mm | 3.3 m/s12 km/h východoseverovýchodný |
1006 hPa | 26 % | 11 °C | 39 % | 0% | 0% | 14% | 31% | |
| 17:00
01:00
| polojasno | 32 °C 32 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h východojuhovýchodný |
1006 hPa | 29 % | 12 °C | 31 % | 0% | 0% | 16% | 17% | |
| 18:00
02:00
| silné dažďové prehánky |
30 °C 30 °C |
1,5 mm | 7.5 m/s27 km/h východojuhovýchodný |
1008 hPa | 39 % | 14 °C | 73 % | 0% | 0% | 63% | 26% | |
| 19:00
03:00
| silné dažďové prehánky |
25 °C 28 °C |
1,6 mm | 5.0 m/s18 km/h južný |
1010 hPa | 79 % | 20 °C | 73 % | 0% | 0% | 42% | 53% | |
| 20:00
04:00
| dážď | 23 °C 27 °C |
0,3 mm | 2.8 m/s10 km/h západojuhozápadný |
1012 hPa | 91 % | 21 °C | 94 % | 0% | 0% | 47% | 89% | |
| 21:00
05:00
| oblačno | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 94 % | 21 °C | 90 % | 3% | 3% | 7% | 89% | |
| 22:00
06:00
| oblačno | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 95 % | 21 °C | 82 % | 3% | 3% | 0% | 81% | |
| 23:00
07:00
| polojasno | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 95 % | 20 °C | 20 % | 0% | 0% | 14% | 6% | |
Veinte de Noviembre, San Luis Potosí, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 21,9792; -100,0498
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 1 276
Nadmorská výška: 1008 m
Administratívna časť:
- Estado de San Luis Potosí, San Luis Potosi
- Ciudad Fernández, Ciudad Fernández
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Veinte de Noviembre, San Luis Potosí, Mexiko. Predpoveď počasia Veinte de Noviembre, San Luis Potosí.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Veinte de Noviembre, San Luis Potosí dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Veinte de Noviembre, San Luis Potosí
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
17. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:59 | 19:13 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:36 | 13:13 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:35 | 19:38 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:07 | 20:06 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:37 | 20:35 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 17.05.2026 06:28 | 17.05.2026 20:39 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |