Počasie Veinte de Noviembre, San Luis Potosí dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Veinte de Noviembre, San Luis Potosí na 10 dní.
Nedeľa 24. máj
26 / 18°C
| 17.5 mm | 6 km/h |
| 18 °C | 21 °C | 00:00 | |
| 18 °C | 20 °C | 06:00 | |
| 26 °C | 29 °C | 12:00 | |
| 25 °C | 27 °C | 18:00 |
východ slnka 05:57
západ slnka 19:16
PO HODINÁCH
západ slnka 19:16
|
|
Predpoveď počasia Veinte de Noviembre, San Luis Potosí, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
nedeľa 24.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| silný dážď | 18 °C 20 °C |
15,9 mm | 0.1 m/s0 km/h západoseverozápadný |
1016 hPa | 95 % | 17 °C | 99 % | 0% | 92% | 59% | 77% | |
| 06:00
14:00
| polojasno | 18 °C 20 °C |
0,1 mm | 1.1 m/s4 km/h západný |
1015 hPa | 97 % | 17 °C | 21 % | 0% | 7% | 2% | 13% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 26 °C 29 °C |
1,1 mm | 1.6 m/s6 km/h severovýchodný |
1013 hPa | 66 % | 19 °C | 43 % | 0% | 1% | 3% | 41% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 25 °C 27 °C |
0,4 mm | 3.3 m/s12 km/h východný |
1011 hPa | 62 % | 17 °C | 96 % | 0% | 14% | 7% | 95% | |
pondelok 25.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zamračené | 20 °C 23 °C |
0,2 mm | 0.8 m/s3 km/h juhojuhozápadný |
1016 hPa | 96 % | 19 °C | 98 % | 0% | 50% | 0% | 97% | |
| 06:00
14:00
| zamračené | 18 °C 20 °C |
0,3 mm | 0.4 m/s1 km/h západojuhozápadný |
1015 hPa | 96 % | 17 °C | 98 % | 0% | 85% | 0% | 92% | |
| 12:00
20:00
| oblačno | 26 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 64 % | 18 °C | 50 % | 0% | 19% | 7% | 34% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 26 °C 28 °C |
0,1 mm | 4.0 m/s14 km/h východný |
1010 hPa | 65 % | 19 °C | 68 % | 0% | 15% | 0% | 61% | |
Veinte de Noviembre, San Luis Potosí, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 21,9792; -100,0498
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 1 276
Nadmorská výška: 1008 m
Administratívna časť:
- Estado de San Luis Potosí, San Luis Potosi
- Ciudad Fernández, Ciudad Fernández
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Veinte de Noviembre, San Luis Potosí, Mexiko. Predpoveď počasia Veinte de Noviembre, San Luis Potosí.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Veinte de Noviembre, San Luis Potosí dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Veinte de Noviembre, San Luis Potosí
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
24. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:57 | 19:16 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:37 | 13:19 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:32 | 19:41 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:04 | 20:10 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:34 | 20:40 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 23.05.2026 12:53 | 24.05.2026 01:39 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |